Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A mydates egy kamu társkereső...

Robetko kérdése:

A mydates egy kamu társkereső oldal?

Figyelt kérdés

2020. jún. 15. 20:22
 1/8 anonim ***** válasza:
18%
Nekem csak negítív tapasztalatom van vele. Mindenért fizetni kell, még a levegővételért is szinte. Igaz túloztam kicsit, de szinte így van. Kezded 100 zsetonnal ami 2 üzenetre elég és fizetni kell. Én is 30 000 Ft ot elbasztam rá és nem lettem gazdagabb egy párkapcsolattal sem. Főleg hogy a nők írtak rám először,ami furcsa mert badoon,meg tinderen csoda ha egyáltalán vissza is írnak. Úgyhogy a mydates szerintem úgy kamu ahogy van. Lehet vannak rajta igazi profilok is, de tuti több a kamu.
2020. júl. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 sempronius válasza:
38%
Szevasz! Ugyanezt gondolom! Egy profi holland pénzlehúzó oldal. Kb. minden 50. profil lehet valódi,de lehet,hogy csak 1/100 ! Rohadjanak meg!
2020. nov. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
13%
mydates egy nagy átverés , egy ruppót se nekik
2021. jan. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
56%
Ne vezessen félre senki senkit A mydates nem átverés! Én a páromat az oldalon ismertem meg és azóta eggyütt vagyunk és jövő márciusban házasodunk! Egyáltalán nem átverés az oldal!
2021. nov. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
34%
Mennyi pénz herdéltál el rá kedves utolsó válaszoló mire a párodat megtaláltad? Amúgs szerintem a mydates az összes többi társkeresővel ugy sz.r ahogy van!
2021. nov. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
24%
A mydates ugyanolyan jó mint a Randivonal meg a többi társkereső én is mint a előző kommentelő a mydates oldalon találtam meg a párom és azóta is együtt vagyunk! November 19-én lesz 4 éve! Úgyhogy nem kamu! Mindenkinek csak ajánlani tudom!
2022. okt. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Úristen! Ti miről beszéltek? Mydatesen csak az oldalon lehet írogatni a nőkkel és 1-2 havi fizetésed elmegy a semmire. Ha van is rajta normális nő vagy pasi nagyon kevesen. Én 1-2 hétig használtam beszélgettem 5-10 nővel amik tutira kamuk voltak bár nem is csodálkozok és amikor leírtam nekik hol vagyok elérhető azt írták hogy a rendszer ki X-elte! Ekkora kamusokat és itt meglehet a párotokat találni. Ti akkor vagy adoniszok vagy gigachadek vagytok. Nem is értem hogy ami sz.r azt miért kell fényezni, ti az oldal üzemeltetői vagytok vagy valami lefizetett tagok hogy reklámozzátok pozitív tekintetben az oldalt? Ha nem tudnátok a társkereső ipar 2015 vagy legkésőbb 2018 óta hallott!!! Ti sem az őszinteségről vagytok ám híresek!!
2022. okt. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mydatesről meg az a véleményem mint ahogyan az összes többi társkereső oldalról vagy ahogyan én hívom őket foskereső oldalról hogy bűnszervezet. Mydates meg a Flirt.hu ezek között a legkimagaslóbb bűnszervezet!
2022. okt. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!