Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akik most influencerek később...

Akik most influencerek később miből fognak megélni?

Figyelt kérdés
Ez a munka számon van tartva? Ezalatt azt értem, hogy tőlük hogy vonják az adókat? A mostani éveik hogy számítódnak bele a nyugdíjba? Vagy majd 90 évesen is dolgozni szeretnének, mert nincs meg a kellő év amikor nyugdíjba mehetnének?

2020. jún. 17. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Bármiből, amiből akárki más is. Semmi nem zárja ki hogy akár közben, akár később komolyabb munkát végezzen, tanuljon, képesítést szerezzen, stb, mint bárki más.
2020. jún. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

sokan csinálják tanulás vagy munka mellett, aki meg komolyabban csak ezzel foglalkozik, annak meg valószínűleg van egy saját vállalkozása és annak keretén belül csinálja ezt

kivétel biztos van, de a többséget azért az első 2 kategória valamelyike lefedi

2020. jún. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

A nyugdíj a szegényember időskori bére csúnyán fogalmazva.


Ha valaki jól alakítja az élete első 60 évét, nincs szüksége arra hogy az állam fizesse.


Meg amúgy az influencerek is adóznak minden kereset után... Plusz ez a legtöbb embernek csak egy hobbi normális munka mellett.

2020. jún. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A Zállatorvos egyik videójában elhangzik, hogy ő praktizált is állatorvosként, aztán annyira bejött ez az online dolog, hogy már nem praktizál, csak ezt csinálja főállásban. De szerintem bármikor vissza is tudna menni főállásban állatorvosnak, ha úgy alakulna, hogy az online üzletéből nem él meg.
2020. jún. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%
Ezek tök fifikásak, tehát nem kell őket félteni...
2020. jún. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem van influencer ismerosom, azt mondta KATA nelkul nem lehet reklamozni, mert megutod a bokad

Szoval ok is fizetik a jarulekokat ja

2020. júl. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Akik főállásban csinálják, azok ha nem teljesen hülyék a pénzügyekhez, nem fognak nyugdíjra szorulni.

Simán tudnak a nagyok annyit keresni belőle, hogy később pl lakáskiadasbol vagy más korábbi befektetesekbol meg tudjanak élni.

Ehhez nyilván gondolkodni kell előre és nem elkolteni az összes pénzt..

De őszintén szólva én jobban aggódok az átlag emberek leendő nyugdíja miatt..

Az influencerek is adoznak egyébként a beveteleik után

2020. szept. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!