Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 24 évesen sehol nem tartok?

24 évesen sehol nem tartok?

Figyelt kérdés

Én egy kész csődnek érzem magamat. 4 éve elméletileg szorongásos depresszióm van amit kezeltetnem kellene de félek,hogy mégsem ez a bajom vagy esetleg félrekezelnek vagy nem segít a gyógyszer és feleslegesen veszem be, vagy a mellékhatások..szóval igazából nem merem szedni. Adósságból adósságba mászok folyamatosan. Pesten egy galériáért fizetek 100.000Ft-ot úgy hogy a fizetésem 180 ezer vagy kevesebb és emellett a diákhitel törlesztésemet is fizetnem kellene. Emellé van egy lakótársam aki szerintem nárcisztikus és állandóan lehúz lelkileg és befolyásol. Emellé még befigyel a depresszióm és az hogy 5 év alatt több mint 60 kilót híztam. Ebből már lefogytam 10 kilót az elmúlt 4 hónapban de még mindig szörnyen nézek ki. Sokszor átfut az agyamon,hogy így mégis minek éljek..csak közben még bennem van egy kis remény,hogy talán változik de aztán rájövök,hogyha én nem teszek érte semmit akkor nem fog. Csak jelen lelkiállapotomban örülök,hogy nem nyírom ki magam. Ennyi mindenre én nem tudok koncentrálni. Teljesen lefáradok mindentől. Legszívesebben csak az ágyamban feküdnék sokszor, mint ma is. Nem leszek boldog semmitől, mindent fapofával reagálok le. Ha hallom valakinek a halálhírét például akkor megjátszom,hogy érdekel de belül semmit nem érzek. Nulla érzelmem van. Csak a kutyám iránt vannak egyedül érzelmeim és ennyi. A régi barátaimmal sem szeretek találkozni mert ők semmit nemváltoztak én viszont már nem vagyok a régi és belefáradtam,hogy állandóan színleljem,hogy minden rendben miközben nem. Már nem találom meg velük a közös hangot és igazából senkivel sem. Idegesít minden és mindenki. Ti mit tennétek? Hogy állnátok fel ebből a helyzetből? Kioktató kommentektől légyszi mellőzzetek. Tudom,hogy egy csőd vagyok...


24/L


2020. jún. 19. 15:22
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Igazabol a tanulasrol mar ugy erzem lecsusztam. Van egy felbehagyott jogi iskolam es ennyi. Mar nincs idom ilyen adossagok mellett tanulni ezert a kulfoldben gondolkodom, csak azt hogy kezdjem el? Fb csoportokba mar beleptem de mi van ha kamu vagy lehuzasrol szol az egesz? Nemetet 9 evig tanultam de mar semmire nem emlekszem sajnos. Angol beszelem viszonylag jol de azzal semmire nem megyek itt a kornyeken.
2020. jún. 19. 15:30
 2/14 anonim ***** válasza:
67%
Tanulni sosem késő. Kezdj bele valami jó szakmába, akar egyetemre, pótjelentkezés még lesz.
2020. jún. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék. Szeretném kifizetni az adósságaimat mert már rémálmaim vannak tőlük. Ahhoz viszont külföldre kellene mennem csak nem tudom hogyan kezdjek hozzá. Mert a 180.000Ft-os fizetésemből nem fogok tudni megélni. Hosszútávon sem megoldás ez szerintem.
2020. jún. 19. 15:34
 4/14 anonim ***** válasza:
58%
Pont azért tanulj, hogy legyenek jobb lehetőségeid.
2020. jún. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
55%

Én a helyedben kimennék külföldre dolgozni.

Kezdj el gyűjteni, hogyha kijutsz akkor legalább 2 hónapig meg tudj élni meg kifizetni az albérletet

2020. jún. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De nem akarok már időt húzni megint. Itt Magyarországon nem lesz soha olyan jó fizetésem én úgy érzem. Ha kifizetném a 800.000Ft-os diákhitet akkor már nyugodtabban tanulhatnék itthon de mindenképp szeretném azt rendezni mert tényleg állandó gyomorgörcsöm van miatta és szerintem ez is hozzátesz a depressziómhoz.
2020. jún. 19. 15:40
 7/14 anonim ***** válasza:
35%
És mire ment az a diákhitel? Mit tanultál? Nem akarsz abban elhelyezkedni? Nem lenne jobb fizetés abban?
2020. jún. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ahogy az elöbb leírtam félbehagytam a sulit szintén a depresszióm miatt az egyetemet. Akkor kezdődött minden és szörnyű sötét időszak volt az. Bár még most is...
2020. jún. 19. 15:44
 9/14 A kérdező kommentje:
Bocsi ha össze vissza írok
2020. jún. 19. 15:44
 10/14 anonim ***** válasza:
Keress egy pszichológust, ő segít. De érdemben neked kell lépni, amit ő mond.
2020. jún. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!