Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Beleszerettem a The Last of...

Beleszerettem a The Last of Us II. lány főszereplőjébe? (Lány vagyok)

Figyelt kérdés

Napok óta csak a játékon belüli karakterre, Elli-re tudok gondolni. Kis vonzalmat is érzek a karakter íránt, lányként. ':/


Lehetek ezek szerint biszexuális?

Nagy gond ez?

Hogy tudnám elvonni a figyelmemet?


Nagyon köszönöm azoknak akik segítenek.



2020. jún. 20. 12:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
62%

Igen, ez biszexualis hajlam. Nalam is hasonloan kezdodott, mikor elkezdtem felfedezni a biszexualitasom.


Off: nagyon jo ez a jatek, pont most nezek rola vegigjatszast. :D nem csodalom, h beleszerettel Elliebe, tenyleg vonzo. Es az a hang... :D

2020. jún. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
38%
Az hogy biszex vagy nem baj, hogy virtuális karakter tetszik az már problémásabb.
2020. jún. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
31%
Nagyobb baj lenne ha magába a játékba szeretnél bele. Ekkora woke trash-t az utolsó jedik óta nem láttam.
2020. jún. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Hali, én biszex vagyok, ha csak ez az egy eset van nem feltétlenül jelenti, hogy bi vagy, de lehet rá esély meg hajlam is. Én is elég sok női karakterbe “beleszerettem”:,D Egy idő után, elmúlik magától is ez az érzés, nyugi. Visszatérve ebből még nem állapíthatod meg, hogy biszex vagy-e. Az onnan derül ki, ha lányok is tetszenek IRL. Amúgy egyáltalán nem nagy gond. :)
2020. jún. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Kedves 1. Válaszoló!

Köszi a megnyugtató szavaidat. Csak eléggé meglepett ez az érzés.


Kedves 2. Válaszoló! Próbálkozok elnyomni ezt a dolgot.


Kedves 3. Válaszoló! Nekem még ez is fura.


Kedves 4. Válaszoló! Köszi neked is a kedves szavakat.

2020. jún. 20. 15:33
 6/17 anonim ***** válasza:
4. Vagyok, nem kell elnyomnod, vagy szegyellned hulyeseget mond a 2. , persze nyilvan ha elfajulna es kitapetaznad vele a szobad, vagy ilyesmi az fura lenne, de ez semmiseg :)
2020. jún. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Rendben kedves 4-es. :D köszi
2020. jún. 20. 18:33
 8/17 anonim válasza:
58%

Valószínűleg igen, beleszerettél, és úgy tűnik, hogy van biszexuális hajlamod, de én is azt mondom, hogy ez idővel elmúlik, csak időleges fellángolás ez. A biszex hajlamod sem lehet olyan erős, a leírásod alapján elsőre úgy tűnik, hogy most vonzódsz először egy nőhöz, vagy max. csak nagyon ritkán fordul ilyen elő nálad, és nem két hetente tapasztalsz ilyesmit. Az hogy ő egy játékbeli szereplő, az már részlet kérdés ilyen szempontból.

Úgy tudod elvonni a figyelmed erről ha minimum más játékokkal is játszol párhuzamosan, vagy más hobbikat is űzöl vagy keresel.

Ha pedig nagyon bánt, akkor beszélj róla a barátnőiddel akikben teljesen megbízol, ők biztosan nem nevetnek ki, meg a nők amúgy is megbeszélnek ilyesmit is egymás között.

Nekem is nagyon tetszik Ellie, annyi nagy különbséggel, hogy én férfi vagyok, de nem érzek szerelmet iránta, hanem mint lány tetszik. Ezt mindkét nem képviselői érti, hogy mire gondolok :D Fogalmazzunk úgy, hogy szívesen rejtőzködnék vele a seattle-i bozótosban :D Egyébként még Tess tetszett az első részből.

Na de a lényeg, hogy ne parázz, nincs gond, helyette inkább élvezd ezt a kegyetlen jó játékot. Remélem segítettem.


29/F

2020. jún. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Kedves 8. Válaszoló!

Igen először vonzódtam női karakterhez, nőhöz. Végül sikerült.. csökkent ez a "vonzalom" Ellie iránt.

Köszönöm a további segítséget! :)

2020. jún. 25. 08:41
 10/17 anonim válasza:
Örülök, hogy pozitív változás történt azóta. És nagyon szívesen! :) (8-as voltam)
2020. jún. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!