Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok, Nők! Nektek milyen...

Lányok, Nők! Nektek milyen érzés fizikálisan, hogy nők vagytok?

Figyelt kérdés

Tudom, fura kérdés. Azt is, hogy menstruációkor fájhat, görcsölhet a hasatok. De ezen kívül éreztek-e valamit abból, hogy nők vagytok? Miket éreztek még a testeteken pl. mellek feszülésén túl?


Kort is írjatok. 🙂


2020. jún. 20. 23:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ohh,a mell feszüléses kérdés engem is érdekel,mert hölgyként sem volt részem benne. :D

Kb. a haj súlya(ha hosszú) és a kiéhezett munkások tekintete a két meghatározó dolog,amit a nők éreznek. Ja meg szabadságot a lábak közt.

2020. jún. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Túl nagy vagy hirtelen sokat növő mell hát fájást okoz(hat)
2020. jún. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Gondolkodtam már azon, vajon miért így éjszaka szaporodnak meg a fura kérdések :D Biztos van összefüggés.
2020. jún. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az is érdekes tény,hogy a legtöbb ilyet éjszaka férfiak írják.
2020. jún. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Most tudtam feljõnni. A kérdés már délután foglalkoztatott és megszuletett a fejemben. Sajnálom, ha ezzel bárkit megbantottam.
2020. jún. 21. 00:27
 6/11 anonim ***** válasza:
Ja én nem azért mondtam, csak érdekességképp megjegyeztem :)
2020. jún. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%
A kérdésed nem sértő inkább szórakoztató semmi rossz nincs benne ennél sokkal betegebb kérdések is vannak itt
2020. jún. 21. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. 🙃
2020. jún. 21. 00:57
 9/11 anonim ***** válasza:
23%
sokkal gyengébbek fizikailag. Igazából én semmi pénzért nem lennék nő. Örülök hogy férfi lettem.
2020. jún. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem jó a kérdésed!

Én ezzel a punci-dologgal nem vagyok kibékülve, lehetne valami védettebb zártabb kialakítása. Nekem összességében úgy tűnik, hogy a női test sokkal érzékenyebb, például a női szemi szervekkel több eü baj van, mint a férfiakéval, hajlamosabb megborulni a hormonrendszer is. Sok kellemetlen pszichés betegségre is hajlamosabbak a nők, mint a férfiak (depresszió, szorongás, borderline).

A menstruációnak nincs semmi értelme, ha valaki nem akar gyereket, vagy éppen nem, fölöslegesen szenved az ember egy csomót. Ideje lenne már feltalálniuk valamit ellene, amivel ideiglenesen vagy véglegesen megszüntethető, vagy inkább hogy ez a dolog bárki számára elérhető legyen.

Szőrnövekedés ellen is feltalálhatnának valamit, ami földi halandók (csórók) számára is elérhető, persze nem fognak, mert elég sok cég abból él, hogy az emberek szőrösek. Persze nemcsak a nők, de ők többet költenek erre, kulcsfontosságúbb náluk, azért tettem bele a felsorolásba.

Persze a terhesség meg a szülés, és ezek utóhatásai, amik nagyon megérezhetőek még fizikailag, de ezekről nem tudok nyilatkozni. Vagy hogy egy esetleges "baleset" után ők szívják meg, nekik kell abortuszra menni, persze ha mondjuk leszbikusok, akkor ez nem játszik.

Ennyi jutott most eszembe.

2020. jún. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!