Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kimennétek most dolgozni...

Kimennétek most dolgozni Ausztriába?

Figyelt kérdés

Az az igazság,hogy most töltöttem a 24-et és úgy érzem elpazarolom az életemet. Tele vagyok adóssággal ennyi idősen és hónapról hónapra élek. Nincs semmim. Lenne most egy lehetőség kimenni Ausztriába szobalánynak ahol 400-500 ezret megkapnám tisztán de nagyon félek. Ismerősöm aki kint él és segítene azt mondta,hogy ezek a munkák úgy működnek,hogy azonnal menni kell ha van egy jó lehetőség. Viszont én most még dolgozom. Anyuval beszéltem (nyilván számít a véleménye..kikértem a tanácsát) azt mondta,hogy júliustól mondjak fel és amíg nem kapok egy jó lehetőséget ismerősömtől addig maradhatok otthon. De ettől annyira félek...így 180.000Ft-ot tudnék vinni magammal ami egy havi fizetésem. Ha most nem mondok fel akkor itt Pesten kikell fizetnem még egy havi albérletet ami 100.000Ft, és nem maradna. Félretenni nem tudok erre havonta mert hónapról hónapra élek. Közben félek,hogy esetleg megint lezárják a határokat és 1 hónap múlva hazaküldenek. Mit tegyek? Ti mit tennétek?



24/L


2020. jún. 22. 18:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy könnyű helyzetben. De ha most nem tudsz félretenni a fizetésből, akkor ígyis-úgyis munkahelyet kell váltanod, ha nem akarsz továbbra is hónapról hónapra élni. Ráadásul közvetlenül segítenének is. Én kimennék.
2020. jún. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
81%

énis dobbantani tervezek osztrákba 1-1.5 év múlva..addig meg összeszedem 1 kocsi árát, meg tapasztalatot.

Most őszíntén ki akar ittmaradni egy pénzért? Lakás büdös életbe nem tudnál venni ennyi fizuból, nulla megtakarítással.

Kint meg fizetik kajád , szállásod. Gyakorlatilag minden pénzedet megtarthatod tisztán. 2-3 év után meg hitelre tudsz venni egy lakást , ha úgy döntest hogy hazajösz.

2020. jún. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen. Én is menni akarok. Elegem van az adósságokból és ebből a borzalomból itthon. Csak nagyon félek..annyira bizonytalan most minden. Dobjam el a biztosat a bizonytalanért? Bár ez sem állapot ami most van velem,hogy hó végén azon gondolkodom mit egyek ami 500Ft alatt van....
2020. jún. 22. 19:04
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha ott lenne munkád, akkor garantáltan nem küldenek el csak azért, mert lezárják a határokat. Másrészt erre nem igazán van eleve esély.
2020. jún. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
De mitől félsz pontosan? A félelem nem szokott jó tanácsadó lenni. Én ha neked lennék biztosan kimennék most rögtön. Ha pénz van, "minden van" Ha meg 1 hónap múlva tipli, akkor is van fél mill a zsebedben
2020. jún. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha nincs kockázat , akkor nincs nyereség sem
2020. jún. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Mi van veled azóta?
2021. aug. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Kiköltöztem. Egy irodában dolgozom 🙂
2021. aug. 18. 10:33
 9/11 anonim ***** válasza:
Örülök neki! Minden jót kívánok neked!
2021. aug. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm! Keserves egy év volt azt azért zárójelben hozzáteszem. Nem tudom,hogy lenne-e erőm mégegyszer ezt megcsinálni.
2021. aug. 18. 17:06
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!