Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha nők vezetnék a világot,...

Ha nők vezetnék a világot, sokkal jobb lenne az élet, nem igaz?

Figyelt kérdés

2020. jún. 23. 15:57
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
75%

Elgondolkodtató, mi lenne ha...

Gondolom mind feminista beütésű nő lenne a vezető, kb onnantól kezdve lenne ivartalanítva minden téren a világ összes férfija.

Az átlag nők szívnának szokás szerint.

2020. jún. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
82%
Nem feltétlenül. A nők a monoton, szerteágazó, rövidtávú problémamegoldásban teljesítenek jobban. A férfiak többsége nem szereti ha hajtják őket (határidőkkel) és jobban tudnak érvényesülni akkor, ha hosszútávon kell megoldani valami problémát, jobbak a korlátozott számban, egy időben megoldandó problémák megoldásában, mert célorientáltabbak. Úgy vélem, a megoldandó problémák jellege és a rátermettség foka határozza meg, hogy milyen feladatrendszert, kire érdemesebb rábízni.
2020. jún. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem igen, vagy ha nem is sokkal jobb, de másabb lenne az tuti. Nekem nagy kedvencem most Új-Zéland ilyen tekintetben.
2020. jún. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Lil_Peep_Fan válasza:
0%
Szerintem a világ egy jobb hely lenne mert a nők nem az olcsó igényeik miatt olyanok mint a férfiak és sokkal higgadtabb és demokratikussabb lenne a politika😶és sokkal szeretőbb elfogadó hely lenne a mai mocskos világ aztgondolom 😅bár a Skinheadeket meg a Razista Embereket meg Homofobokat én például műanyag bilincsbe Raknam és addig maradna bent a börtönben míg lenem bomlik rolla
2020. jún. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
90%

#14 Innentől már csak az a kérdés, hogy te kit minősítesz rasszistának vagy homofóbnak....


Szerintem ugyanaz lenne mint most. Maximum a prioritások változnának meg. Ezért gondolom, hogy sokkal jobb lenne ha közösen oldanák meg a problémákat, nem leszólva egymást, mert éppen férfi/nő az illető és az egyik ezért hülye, a másik meg azért. Ez csak személyeskedéshez vezet, nem érdemi vitához, ami még célravezető is lehetne.Én inkább at utóbbira törekednék, minthogy a probléma megoldása helyett a másikkal kötekedjek.

2020. jún. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 dr garami válasza:
51%
Kedves kérdező! Olvassa el Robert Merle : Védett férfiakc c regényét! Annál a könyvnél soha senki kimerítőbb és reálisabb választ nem adott és nem fog adni erre az Örök kérdésre. Ugyanis ma is vannak közösségek ahol anyajogon élnek,de semmi jó nincs benne. pld Kínában van egy csoport (többek között) ahol a férfinak még neve sincs!! De egy a világra kiterjedő Nő uralom az na Merle könyve megmutatja milyen lenne.
2020. jún. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
78%

#7 És ilyenkor beugrik a hírekben látott gyermekét megerőszakoló anya, a férjét feldaraboló feleség, a náci táborvezető nő, aki nők tucatjait vetette meztelenül a kiéheztetett kutyák elé... stb.


Nem a nemed határozza meg, hogy jó vagy rossz ember vagy. Az a cselekedeteitből fog kiderülni.

2020. jún. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!