Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Halott vagyok belül.Mit tegyek?

Halott vagyok belül.Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Halott és magabizakodott.

2020. jún. 28. 14:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Kicsinkot tobbet is irhatlan:)igy eleg nehez segiteni:)tortent veled valami rossz esetleg?
2020. jún. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát,gyermekkrom óta,olyan helyen nevelkedtem ahol semmi érzés nincsen,az emberek önimádók és vágyaikat élik ki.Aztán elolvastam a Bibliát és elkezdtem jázsani a szentet.Amolyan Jehova tanúja voltam,de azután rájöttem,hogy az a legjobb,ha önmagmat adom.Megpróbáltam önmagam lenni.A végén oda jutottam,hogy egész nap csak feküdtem és szinte semmit nem akartam.Azóta volt az életemben valami fontos dolog ami miatt történetesen felmagasztaltam magam.Ezután egyre följebb és följebb magasztaltam magam.Közben rájöttem,hogy vannak emberi érzések is,meg hasonlók.Viszont a sok dolog amit csináltam kiölte belőlem a maradék lelket is és így visszakerültem abba az állapotba,ahonna indultam.
2020. jún. 28. 14:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Önvàdakkal vagy tele kb?
2020. jún. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!