Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Bipoláris zavarral küzdő...

Bipoláris zavarral küzdő személy mennyire stabil abban, amit mond és tesz?

Figyelt kérdés
El kezdtem ismerkedni egy bipoláris lánnyal. Minden majdnem jó volt egy darabig, udvarolt, együtt voltunk szexuálisan többször, azt mondta, hogy működik a kémia stb.majd egyik napról a másikra hirtelen befejezte az udvarlást, szerelmes versek és dalok küldözgetését, és közölte, hogy nem tudja viszonozni az érzéseim, mert nem erős a kémia köztünk. Erre kértem pár nap gondolkodási időt, hogy ne beszéljünk, erre kiakadt, hogy én nem vagyok mellette és letiltott messengeren...

2020. jún. 29. 08:49
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Bipoláris embernél egy dolog stabil, a folytonos szélsőségek közti ingadózás.
2020. jún. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nincs meg a kémia köztetek. Ennyi.
2020. jún. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
14%

Ezt azért nem kéne a bipoláris zavarra ráfogni.

A bipoláris zavar nagymértékű hangulatingadozásokban nyilvánul meg, aminek persze, lehet kihatása az érzelmekre is, de nem így, hogy egyik nap szeretlek, másik nap nem. Itt arról van szó, hogy ő egyszerűen egy ingatag hisztis fruska, aki még a saját másságával sem békült meg.

Mondjuk ettől függetlenül a "gondolkodási idő" is baromság, egy haldokló kapcsolatot a legritkább esetben hoz helyre a kommunikációs csatornák leépítése, de ettől függetlenül sem lett volna ennek jövője.

2020. jún. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
94%

3-as nagyon nagy hülyeséget irtal.

A betegség egyik tünete pont ez, szeretlek nem szeretlek, hasonlo a borderline személyiségzavarhoz ugyanez megvan ott is de meg sem egyforma a ket betegség.

2020. jún. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Hidd el, hosszútávon jobban jártál így. Van a családban bipoláris, állandó hullámvasút vele az élet. Nehéz ezt elviselni úgyis, ha egyébként nagyon szereted az adott személyt.
2020. jún. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én bipoláris vagyok, volt egy közel tíz éves boldog kapcsolatom, azon kivül három hónapig bírta más a hangulat változásaimat.

A tíz éves kapcsolat második napján át beszéltük ezt.

2020. jún. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
65%

"Befejezte az udvarlást"?


A nő?



Bipoláris személyisegzavarnak több fajtája van!!!!


Depresszió, / hiperaktivitás váltakozik.


Amikor depresszio, semmihez sincs kedve, szeretni sem tud.


De lehet, bipolaritás nélkül, rájött, hogy nem kellesz neki.


Borderline simán eltaszít, attól félve, hogy elhagyod,.


Szakember diagnosztizálhat, tapasztalattal.


Quora-n van egy jo szakember, Greenberg, konyvet is ír a témában.

2020. júl. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én ha fázisban vagyok akkor akaratlanul is ígérek olyan dolgokat, amiket nem tudok megtartani vagy a napi 200000 gondolat között elfelejtem.


Most depiben meg páran írtak, hogy láthatnak-e és szarul érzem magam hogy van onnan még olyan akinek nem írtam.

2020. júl. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Látom megint jönnek az önkéntes szakemberek. A bipolaritás nem személyiségzavar... Ajánlom elolvasni bármely pszichopatológiáról szóló könyvet.

Nyugodtan le lehet pontozni, de aki ennyire nincs képbe, az ne ossza az észt...

2020. júl. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!