Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit szóltok a magyar influensz...

Mit szóltok a magyar influenszerek "bakijait" bemutató instagram oldalhoz?

Figyelt kérdés

elég bicskanyitogató az, hogy mindent is reklámoznak, de hogy még ezzel is csalnak, én nagyon meglepődtem. több ilyen embert is lelepleztek, hogy photoshoppolják a képeiket.de nem ám úgy, hogy kisebbnek tűnjön a dereka pl, hanem tengerpartra photoshoppolta magát netről lopott képekkel.

ennek mi értelme van?


2020. jún. 30. 11:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Melyik ez az instagram oldal?


Amúgy én örülök minden ilyen kezdeményezésnek, nagyon károsnak tartom ezt az egész influencer működést. Semmitmondó emberek kevés kivételtől eltekintve becsapnak másokat, és ebből élnek meg.

2020. jún. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2020. jún. 30. 12:00
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Minek nézed ezeket? Ez az influenszer baromság azért van, mert emberek nézik őket! Nevetséges, affektáló süketelők, akik reklámokból tartják fenn magukat. Múltkor egy ilyen nő került a facebook oldalamra, azt az affektálást, amit a babája mutogatása közben művelt, meg hogy a ronda arcából milyen kencékkel varázsol vállalható fejet, ki bírja elviselni? Én nem tudom, hogy tudnak emberek naponta másokat bámulni, jó, hogy wc-zés közben nem mutogatják magukat, hogy milyen papírral törlik ki...
2020. jún. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért egy brutálisan meggyilkolt influencer képét kitenni profilnak kicsit övön aluli
2020. jún. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én csak youtubereket szoktam nézni.


A hogyan sminkelj, és a pláza cica beszerző körútját nagy ívben letojom, hogy mire költi a pénzét. A boltnak jó, mert több bevétele van. :D Vagy a milyen sampont használj hogy szép legyél és ilyesmi.

2020. jún. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Amúgy meg manapság a hétköznapi ember is használja a képkorrekciót, de látszik is, ha nem profin szerkesztette.


A chroma key-ről nem is beszélve.

2020. jún. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!