Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kb. mennyibe kerül az egész...

Kb. mennyibe kerül az egész hrt procedúra?

Figyelt kérdés
Próbálok félretenni, de kb. mennyivel kell számolni havi szinten?

2020. júl. 3. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyit írnak fel, milyen gyakran kapod. 4ml 250mg/ml Nebidó kb 27000 Ft-ba kerül, így számolj. Plusz endokrinológus stb, de az orvosfüggő.
2020. júl. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

4ml 250mg/ml Nebidó az mennyi időre elég? Nem kezdtem még el, az ezzel kapcsolatos tudásom kn. 0...


Ha ilyen átlag-átlagnál drágábbal számolunk akkor kb mennyi a gyógyszer/hrt/műtét?

2020. júl. 5. 17:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, én se kezdtem még el, és az emberfüggő hogy mennyi ideig lesz elég. Műtét meg megint más kérdés. Próbálj Transzvanillánál, vagy transznemű Facebook oldalakon stb informálódni.
2020. júl. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Próbáltam, de tele van transzmedekkel & truscum-okkal. Csak egymás fikázása megy.
2020. júl. 5. 18:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Privátban küldök egy csoportot, szerintem rendes csoport, van néhánykifejezetten orvosokról szóló poszt.
2020. júl. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!