Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki unja még magát halálra...

Ki unja még magát halálra ezen a nyáron?

Figyelt kérdés

Másodéves egyetemista vagyok és halálra untam magam máris ezen a nyáron.

Próbálok keresni diák/gyakornoki munkát,sok helyre jelentkeztem de még senki nem jelzett vissza.

Az egyetemi barátaim /baráti társaságom akikkel minsig jártunk bulizni,sok helyre, 80-90%-a vidéki. A vírus miatt hazaköltöztek márciusban és nagy részük csak szeptemberben jön vissza Bp-re,mert felmondta az albit a vírus idején/koliban nem tud lenni.

Kb 2 lány barátnőm van aki budapesti, de ők nagyon ritkán érnek rá,ezer év mite összehozunk valamit.

Van barátom,de vele heti 1x tudunk találkozni,mert ő már végzett az egyetemmel és főállásban dolgozik egy cégnél,kihajtják a belét is. Majd augusztusban utazunk el kettesben egy hétre,de az még messze van :(

Szüleim reggeltől estig dolgoznak,tesóm nincs.

Elkezdtem fejleszteni magam az egyik nyelvből amiből jövőre teszek nyelvvizsgát,de az is napi 1-2 óra. Sorozatot nézek egész nap es annyi :( életem legrosszabb nyara.

Ti is így vagytok? Hogyan foglaljátok le magatokat?

22L



2020. júl. 6. 12:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Kb. ugyanez ez a helyzet, idén leszek 23 és kezdem el a 2. évet az egyetemen, szóval nagyon kéne a meló, hogy hamarosan kiköltözzek. Debrecenben élek, és itt abszolút semmi meló nincsen, de még próbálkozom, mivel alapból kb 1 hete jelentkezgetek még csak állásokra (addig vizsgáztam).Nem unatkozom még eddig, de már érik a dolog. :')
2020. júl. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%
Kb velem is ugyanez szüleim dolgoznak a két lánytestvérem ők már nem laknak itt mindkettő el van foglalva a saját dolgaival egy jóbarátom volt de neki lett egy csaja és azóta nem érdeklem őt ,tehát egyedül vagyok az a szerencse hogy most nem vagyok pesten és legalább a szabadba vagyok nem a négy fal között napozok medencézek edzek megcsinálom a kajám ilyesmi ezekkel foglalom le magam meg a kutyáimmal játszom meg tanulgatok bár azt a legkevésbé 21 f
2020. júl. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%

Nem szép dolog, tudom, de most nagyon irigy vagyok rátok. Irodában dolgozok, nyáron napi 10 órát minden hétköznap. Aztán szeptembertől még hozzájön ehhez az egyetem. Úgy szeretnék egy nyarat, vagy csak egy hónapot, egy hetet otthon tölteni és nem menni sehová, ki se lépni az ajtón. Idén két napot voltam szabadságon, mindkétszer azért, mert orvoshoz kellett mennem.


Bocs az offért meg a panaszkodásért.


23/N

2020. júl. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
30%
Az "egyszerű" emberek szoktak unatkozni.
2020. júl. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
29%
Dolgozz.
2020. júl. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
75%

Figyelj, ez most kicsit nyers lesz, de ha valaki Budapesten unatkozik, nem tudja lefoglalni magát, akkor a hiba nem a körülményeiben keresendő véleményem szerint. Illetve egyet kell értsek azzal a válaszolóval, aki azt írja, hogy az egyszerű emberek unatkoznak. Ez persze nem azt jelenti, hogy én tökéletes vagyok, sajnos én is tudok ám szenvedni attól, hogy valamikor nem tudom lefoglalni magam, csak üres unaloműző tevékenységekkel.


Én extrovertált ember vagyok, de Budapesten kiválóan el tudom magam szórakoztatni egyedül, nem kell hozzá társaság. A hozzáálláson kell változtatni, meg kell tanulni egyedül is elmenni, jól érezni magadat. Ha én most Budapesten lennék tök egyedül, akkor:

- vennék egy úszójegyet és elmennék egyet úszni ebben a rohadt melegben jól esik

- Római parton vagy a Kopaszi gátnál kajakoznék egyet vagy végre kipróbálnám a SUPot

- találkoznék külföldiekkel, akik itt nyaralnak (erre vannak oldalak, hogy találj ilyen embereket)

- elmennék kiállításra

- túráznék a Budai hegységben

- kimennék a Margit szigetre és csinálnám a kézműves hobbimat/festményeimet és ha úgy adódik, akkor megismerkedem valakikkel és bevonom őket

- elmennék jégkorizni, asszem BPen vannak nyári jégkori pályák is

- elmennék könyvtárba

- elbicóznék egy jó ebédre Szentendrére

- elmennék fotózni a városba

stb.

2020. júl. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszi,de én az a típus vagyok aki egyedül nagyon rosszul érzi magát bármilyen programon.

Plusz én budapesti vagyok,tehát már mindent is láttam,csináltam,nincs nagyon újdonság így 22 év után:D

Úszni nem szeretek, kajakozni sem,Római parton ezerszer voltam,túrázni is a Budai hegyekben(itt is élek szóval ez nem fun) ,Margit szigeten is kismilliószor voltam,korizni utálok,könyvtárat ne is lássak vizsgaidőszak után,Szentendrén egymilliószor voltam,fotózni is a városban minden alaklommal amikor csak megyek pl a barátommal.

Plusz ezek nekem egyedül kicsit sem élvezhetőek:(

Igazán csak a barátaimmal tudnám jól érezni magamat,szórakozni.

2020. júl. 6. 15:31
 8/14 anonim ***** válasza:

Háát

Olvass egy kicsit.

Amúgy nem értem. Alapbòl egy igen ráérős ember vagyok, de tudtam, hogy szabad lesz a nyaram és (vírushelyzet ellenére) már április közepe májusban el kezdtem gyakornoki pozíciòk után nézni és jelentkezhetni. Vírus nélkül is május végén jeleznének vissza. A vizsgaidőszak reggelét úgy kezdet, hogy olvastam a gratuláló emailt😅😅

Hol és mit tanulsz?

Esetleg lemehetnél vidékre a csoporttársaidhoz vagy őket hívd fel Pestre. Nagyszülők, rokonok? Menj el bicajozni?

2020. júl. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
18%
Jés egy ilyennek mint te ész diplomája 🤦🏻‍♀️
2020. júl. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem az a baj, hogy nem tudod feltalálni magad és unatkozol, hanem az zavar, hogy egyedül vagy, nincsen társaságod, minden nap egyforma, csak úgy telik az idő stb. Én ezzel ugyanígy vagyok, csak pepitában. Szintén másodéves egyetemista vagyok, és nekem a vírus miatt még márciusban haza kellett költöznöm a kollégiumból, tehát azóta itthon vagyok. A szorgalmi és vizsgaidőszakban ez még kifejezetten tetszett is (el voltam foglalva a tanulással és nagyon kevés időm volt bármi másra, ellenben nem kellett vonatkoznom, egyedül voltam a saját szobámban stb.), majd a szünet első pár hetében is tök jól éreztem magam. Örültem, hogy ki tudtam pihenni magam, végre mindenféle bűntudat nélkül azt csinálhattam, amit csak szerettem volna stb., de aztán ez elmúlik... most már inkább kínlódás. Én vidéken élek, szóval itt még sokkal kevesebb lehetőség van (jóformán semmi :D ), de szerintem ezt felesleges összehasonlítani, mert úgyis mindenkinek az az unalmas, amit már ismer és megszokott. Én is kiválogattam pár könyvet, amit el szeretnék olvasni és kerestem magamnak új megnézendő sorozatokat, filmeket és vettem magamnak új nyelvkönyvet, rajzoltam, fűszernövényeket nevelek meg mit tudjam én, már mindent kitaláltam. Arra jó, hogy valamivel elüssem az időt és ne csak egy helyben ücsörögjek egész nap, de nem sokkal érzem magam jobban. Inkább az hiányzik, hogy emberek között lehessek, beszélgethessek, mászkáljak ide-oda és hiányzik a stressz, a felelősség, a feladatok, hogy legyen valami értelme felkelni reggel. Ez most nem ilyen depis dolog, de igazából egész nap egyedül vagyok (a szüleim dolgoznak, a testvérem nem velünk él, a barátaim vagy nem érnek rá vagy messze vannak, más társaságom pedig nincsen) és olyan "eeeehhh" minden nap. 21/L
2020. júl. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!