Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nők, benneteket szokott az...

Nők, benneteket szokott az frusztrálni, bántani ha egy barátnőtöknek nagyobb melle vagy formásabb feneke van mint a tiétek?

Figyelt kérdés
Ha igen, nem szokott ez a barátságotok rovására menni?

2020. júl. 6. 13:30
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem vagyok idióta, hogy azért szakítsak meg egy barátságot, mert szrok a génjeim... De még frusztrálni sem szokott.
2020. júl. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van két barátnőm akiknek nagyon szép fenekük van (mondjuk az enyém se rossz) és kicsit fusztrál azé aki nem dolgozott rajta soha, míg a másik barátnőm lapos fenékről épített egy formásat kitartó edzéssel. Na az övére valahogy olyan csodálattal meg tisztelettel nézek ha érted mit akarok mondani :D
2020. júl. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
96%
Nem. Nem egy férfiak által írt amcsi filmben élek.
2020. júl. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
98%
Nem, mert nincsenek kisebbségi komplexusaim, amik tönkretehetenék az emberi kapcsolataim. Ismerem magam, ismerem az értékeim és a hátrányaim és szeretem magam. Az, hogy valaki szebb és formásabb nálam nincs hatással az életemre.
2020. júl. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
68%
Nem. Neha elgondolkodok de jo lenne nekem is egy olyan, de aztan mar tovabb is lepek. Ha meg valaki tul csinibaba akkor nem is vagyunk egy tarsasagba igy nem is lesz a baratom.
2020. júl. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem mert nem akartam nagy mellet soha, szerintem nem is állna jól az én testalkatomhoz. Mindenki más, teljesen felesleges máshoz hasonlítani magunkat. Bennünk is van valami ami viszont bennük nincs, szóval ezért "egyedi" mindenki. Szép is lenne ha mindenki ugyanúgy nézne ki.

20 évesen is így gondoltam, ezért a barátnőimre soha sem voltam irigy.

2020. júl. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
nem.
2020. júl. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 Metionin ***** válasza:
Nem. Örülök, hogy alig van mellem, számomra ez csak egy plusz probléma, amivel nem kell foglalkoznom. A fenekem meg nekem is formás, ha nem az lenne, gyúrnék rá. Nem mások miatt, hanem mert én olyat akarok.
2020. júl. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Sokszor látok facebookon képeket barátnőkről ahol az egyik lány formás, nőiesen teltebb alkat. A másik nánynak sokkal kissebb a melle, sokkal vékonyabb és a feneke, lábai is sokkal kevésbé szebbek és mégis sok képet posztolnak együtt. Az ilyen képek miatt gondolkoztam el ezen hogy az ilyen barátságokban ahol az egyik lány sokkalta szebb a másiktól, ott hogy maradhat meg ilyen jó barátság hosszú évekig?...
2020. júl. 6. 14:11
 10/28 anonim ***** válasza:
71%
Engem nem a bnöm frusztral hanem a pasik akik körbelihegik hogy milyen csuszo maszo csicskàk tudnak lenni vele.
2020. júl. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!