Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha undorítóvá...

Mit tegyek, ha undorítóvá változott a fejem?

Figyelt kérdés

Én kisbabaként nagyon cuki voltam, kisgyerekként pedig rettentően szép. Összesúgtak a piacon, hogy "Nézd csak, Margit! Erről a szép kislányról beszéltem neked!" Volt hogy megállítottak az utcán engem meg anyámat, és megdicsértek, milyen szép vagyok, a boltban mindig előre engedtek. Ez így volt olyan 6-7 éves koromig. Csodaszép kislány voltam, aztán amikor kezdtem az iskolát, megcsúnyúltam. Ez tinédzserkoromban még rosszabb lett, és azóta sem javult. Most itt vagyok lassan 21 évesen, és még mindig ugyanolyan ocsmány fejem van. A pasik azért nem jönnek velem össze, mert hiába van jó alakom, ha nincs se mellem, se seggem, és a fejem meg olyan, mint egy madárijesztőé. A sminket offolnám, mert nem szeretem és izzadós is vagyok. Azt mondják, hogy egy jó stílus, egy új frizura és önbizalom csodákra képes, de nálam még ez se segít semmit, főleg, hogy az utóbbi nincs meg (mire lenne?). Hiába akarom a változást, nem jön.


Ne jöjjön nekem senki azzal, hogy majd jönni fog valaki, aki így is szeret és hogy fogadjam el magam.

1. Nem fog jönni senki, és ha jönni is fog valaki, akkor gondolom ő is csúnya lesz, mint én, és mi leszünk a nevetség tárgya mindenhol, és a gyerekeink a mi f.osos génjeinket örökölnék.

2. Ha elfogadom magam, akkor se fog kiszépülni a fejem.



2020. júl. 7. 10:34
 1/10 anonim ***** válasza:
68%

Mar pedig mast nem tehetesz, minthogy elfogadod a helyzetet, mellesleg ket csunya embernek is leht szep gyereke, es ha ti kepesek vagytok (a kepzeletbeli csunya baratoddal tarsat talalni) akkor az esetleges csunya gyereketek is fog.


Am fenekre lehet dolgozni, es nem hiszem el h valaki annyira izzados h a szeme alatt felett kis smink lejonne, vagy ruzs a szajarol (csavo vagyok ehez nem ertek de nem hiszem el h vkinek izzad a szaja)

2020. júl. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%

Hát, én olyan lányt, nőt még nem láttam, akinek 21 éves létére, ha jó alakja van, csúnya a feje.

Már ha minden rendben vele, nem volt semmi betegség, baleset, stb.

Mosolyogj sokat, az megszépít. :)

2020. júl. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Bocs, nem annyira a témához kapcsolódik, de ez érdekes, én is sokszor tapasztalom, hogy aki kisgyerekként szép, felnőttként nem lesz az, sőt. Illetve az ellenkezőjét is. Gyerekként max azt mondta rá az ember, hogy érdekes arcú, felnőttként meg modell szépségű lett. Hogy ez mitől lehet?! De egyébként hidd el, te is szép leszel majd valakinek.
2020. júl. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
18%

21 évesen nincs olyan ember aki csúnya lenne:DD Rút kiskacsából, mindenki tud hattyú lenni, ha: akar.

Ha meg jobban fekszik neki az önsajnáltatás, akkor abban fog tobzódni.


Aztán van az is, hogy valaki mélyen b uta és ostoba troll, és annyira el van telve magától, a külsejétől, hogy próbálja azokat a lányokat/fiukat lenézni akik természetesen, miközben ha kinyitja a száját, vagy leír egy kamu kérdést, ontja magából a mocskot-ami ö maga valójában, és rútabb a rútnál. Hiszen lénye legmélyét adja.

2020. júl. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Az elfogadáson kívül tényleg nincs sok lehetőséged, esetleg plasztikai műtétek, ha van rá pénzed. A belsőddel, kisugárzásoddal tudod ellensúlyozni, ha kevésbé szép az arcod. Humor, kis önirónia se árt, és tényleg kell az önbizalom is, amit nem feltétlenül a külsődre kellene alapozni.
2020. júl. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
74%

Azt írtad, hogy nincs segged. Ha edzesz rá, akkor izmos és formás lesz, tehát lesz feneked, méghozzá egész jó. :)

Milyen a bőröd az arcododon? Ha úgy látod, hogy van mit javítani rajta, akkor elmehetnél egy kozmetikushoz. Ha megkéred, nagy valószínűséggel fog tudni egy olyan krémet adni az arcodra, ami pont a bőrtípusodra van összeállítva. Tehát szép lesz az arcodon a bőr.

Nem tudom, hogy milyen a szemöldököd, de ha nem igazán látszódik, akkor a kozmetikus be tudja festeni, tehát szépek lesznek a szemöldökeid. :) Ugyanúgy betudja festeni a szempilláidat is. Olyan lesz, mintha ki lennél szempillaspirálozva, csak nem tudod elkenni. :)

Szóval ha ezeket megteszed, lesz egy jó alakod és egy szép pofid. :)


Tudom, hogy baromira nehéz, de próbáld meg elfogadni a kinézeted. Nekem rengeteget segít, hogyha színes, nőies ruhákat veszek fel, illetve magassarkút. Nagyon szeretem az ezüst gyűrűket, karkötőket, nyakláncokat és önmagában is az ékszereket, persze csak mértékkel! Nekem ezek már önmagában önbizalmat adnak, hisz látom a tükörben, hogy csinos vagyok és nőies. Ha így öltözködöm észreveszem, hogy felfigyelnek rám az emberek, főleg a férfiak. :)

Ha színes ruhákat hordasz, pozitívabb lesz a kisugárzásod, persze csak akkor, ha nem papagáj benyomást keltesz. :)

Próbáld meg kihozni a kinézetedből a legtöbbet! :)

Nagyon fontos a kisugárzás is! Ha rajtad azt látják, hogy görnyedt vagy, mufurc, önbizalomhiányos, akkor senki sem fog hozzád oda menni. Valószínűleg te sem kezdeményeznél egy ilyen fiúnál, mégha tetszene sem.

Nekem sokat segített, hogy leírtam egy lapra, hogy milyen fiút szeretnék és hogy én milyen lány szeretnék lenni. Én szeretnék mosolygós, vidám természetű lenni. Mióta ezt leírtam, ez tudatosult bennem és ezen igyekszem változtatni, mindig az eszemben van ez. :)

Rengeteg ilyen témájú könyv, cikk, videó van fent a neten, szóval érdemes nézelődnöd! :)

Volt olyan fiú, akibe szerelmes lettem, mert olyan kellemes és pozitív személyiség volt, pedig nem volt az esetem külsőleg. Biztos, hogy vannak olyan fiúk, akik szintén így szerettek bele egy leányzóba. :)


Ha azt látják rajtad, hogy külsőleg és belsőleg is rendben van önmagaddal, pozitív és vidám a kisugárzásod, biztos vagyok benne, hogy közeledni fognak feléd! :) Remélem tudtam segíteni! :)

2020. júl. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%

Én világéletben ronda férfi voltam, most is az vagyok. De a feleségem szeret, mert olyan vagyok, amilyen. A gyerekeim szeretnek, mert jó vagyok velük. A barátaim, bár nagyon kevés van, de ők is szeretnek. A kollégáim is szeretnek, úgy hiszem, legalábbis egyikőjükkel sincs komolyabb nézeteltérésünk. A főnököm is szeret, mert ha nem is vagyok tökéletes munkaerő, de odateszem magam a munkában. Anyám és a bátyám is szeretnek... nem azért, hogy büszkélkedjek, de ezek a fontos dolgok, nem a szépség. Akinek az önbizalmát csak a szépsége adja, az belül nagyon üres lehet. Nem ettől kéne függjön az önbizalmad.


Egyébként két nagyon csúnya embernek is lehet gyönyörű gyereke (a "szépség" nem egy genetikai kategória).

2020. júl. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha elfogadod magad akkor nem lesz ilyen borzalmas önbizalomhiányod, ami ugye sokkal kevésbé vonzó mint bármilyen ronda fej :D


Az ízlések különbözőek, neked nem tetszik na, nem mindenki másnak, és ha még valaki ezt is mondta az is csak egy ember. Ha nem akarsz sminkelni, és meggyőződéseg, hogy a frizura se segít akkor nem tudom mit lehetne. De továbbra is...ha nems zorongsz a külsődön az már sokat segít...

2020. júl. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kire hasinlítasz?
2020. júl. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ért valamilyen külső atrocitás vagy csak te magad látod csúnyának?
2020. júl. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!