Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valami nagy baj lehet velem,...

Valami nagy baj lehet velem, ha még egy óvszert se merek megvenni? 21/F

Figyelt kérdés

miért érdekel hogy más pl a pénztáros mit gondol vagy nevet-e rajtam


Így sose lesz baratnőm sem ugye? hogyan változzak meg? Olyan akarok lenni mint báki más.



2020. júl. 12. 11:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
39%

Nekem még be is szolnak.

Nem veletlen hogy az embernek tiszta cink kiadnia magàt egy penztarosnak.


Gyogyszertarban nem merek intim dolgokat se venni.

2020. júl. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%
Ne érdekeljen,hogy mit gondol a pénztáros mit gondol rólad. Teljesen normális dolog óvszert venni,úgy mint szexelni.
2020. júl. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
81%
Első, könnyen lehet, hogy diplomás gyógyszerésszel beszélsz a pénztárnál.
2020. júl. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%

Miért zavar, hogy mit gondol? Teljesen normális dolog óvszert venni, legfeljebb irigykedik, hogy neked szükséged lenne rá. ;)

Én is volt, hogy vettem, és valami idősebb pénztárost férfi tett rá megjegyzést, és csak annyit mondtam neki, hogy "Önnön sajnos ez már lötyögne" és otthagytam.

Nyugi, értelmes emberek nem szánnak erre több figyelmet, mint egy fagyasztott pizzára vagy egy üveg narancslére.

20/L

2020. júl. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
92%
a legtobb penztarost inkabb az erdekli, hogy lejarjon a munkaideje, nem pedig az, hogy te mit veszel. most ugyis maszkot kell hordani, esetleg vegyel fel egy napszemuveget a boltban, akkor fel sem ismer.
2020. júl. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
92%
Ez csak egy személyes tapasztalat ugyan, de én DM-ben, Rossmannban soha nem tapasztaltam még, hogy az eladónők bármikor is megjegyzést tettek volna bármire. Tescoban se hallottam semmit, ott csak csipogják le a halom árut folyamatosan, nincs idő ilyenekkel foglalkozni.
2020. júl. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
40%
Valamiert mindig több erdekli az eladokat mint kéne.sajnos nem gépek. Ketülöm amennyire tudom az ilyen helyzeteket
2020. júl. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
41%
Dm ben is beszoltak nekem pl mikor szörtelenitökremet vettem. Hogy "ma mindenki szörös?" Gondolom màs is azt vett elöttem aznap
2020. júl. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
84%
Hát még akkor milyen szar lesz ha odacsinálsz egy kölköt aztán nevelheted. Csak mert féltél kotont venni.
2020. júl. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
85%
ne foglalkozz vele es kesz. normalis ember nem nevet ki senkit azertt, mnert felelossegteljesen, vedekezessel szexel.
2020. júl. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!