Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek nem mérgező ez az...

Szerintetek nem mérgező ez az oldal?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon az, tökre lehúzó. Borzalmas emberek vannak itt.
2020. júl. 13. 19:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%

Az egész élet ilyen. Ez csak egy leképezése.

Vannak nagyonis értelmesek. Ahogy az életben. Kevesen, de vannak.

2020. júl. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
De igen
2020. júl. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
73%
Néha azért nem szeretek ide feljönni, mert nem akarok még mások problémájával is foglalkozni, van nekem elég, és csak nyomaszt. Viszont semmi dolgom nincs egész nap, ezért minden nap feljárok, de le kéne már szoknom róla.
2020. júl. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Tudom hogy az életben is így van, csak én az olyan embereket nem engedem az életembe, nem látom őket, nem foglalkozom velük, nem is léteznek számomra. Amúgy sem szeretem az embereket, de ez az oldal csak ráébreszt arra, hogy egyenesen gyűlölöm őket és nem akarom magam köré őket.

#3 Én is így vagyok, unatkozom és ezért feljövök ide, de csak felidegesít meg lehúz. Akartam törölni a fiókomat, de az e-mail cím, amivel regisztráltam már nem létezik, így nem tudom.

2020. júl. 13. 19:55
 5/13 anonim ***** válasza:
93%
Én idővel szokok le.(Szerintem ezzen a héten,meg múlt héten összesen 20 percet voltam fent.)Kicsit úgy érzem,hogy egy éve sokkal normálisabbak voltak az itteni emberek.Gondolom a rossz indulatúak elijesztik őket....(Na meg a drága emberek,akik szerintem csak azért járnak fel,hogy mindenki a nyelvtannyával piszkáljanak.Az valahogy nagyon zavar.)
2020. júl. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%
#4 Írj egy kérdést, vagy egy választ, amibe beleírod, hogy 16 éven aluli vagy, perceken belül törlik a fiókod.
2020. júl. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
#6 Ezt megpróbálom😄
2020. júl. 13. 20:27
 8/13 anonim ***** válasza:
94%
Én azóta nem keresek párt, mióta a szex és felnőtt párkapcsolatok kategóriát olvasom.
2020. júl. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
#8 Szerintem azokban a kategóriákban vannak a legundorítóbb emberek. De azért vannak normálisak, csak nem ezen az oldalon.
2020. júl. 13. 20:38
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mérgező is, meg nem is.

Lekopogom, de eddig a kérdéseimre 1-2 kivétellel nagyon rendes/ normális emberek válaszoltak, akiken érződött, hogy igenis segíteni akarnak. Jókat, hasznosakat mondtak és a stílusukkal sem volt gond.

Viszont szembejött pár roppant érdekes kérdés és válasz, amik eléggé bicskanyitogató stílusban íródtak és szinte csöpögött a rosszindulat azokból az emberekből..

Valószínűleg ezért lepontozást kapok, de nekem ez lenne a véleményem:)

2020. júl. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!