Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez az orr méret nagynak számít?

Ez az orr méret nagynak számít?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


21 éves lány vagyok.


Az orrom hossza oldalról 3cm, és a homlokrésztől mérve 4,5 cm. Ez nagynak számít? nektek mekkora?



2020. júl. 14. 08:15
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

Most elképzeltem, hogy egy 21 éves lány tolómérővel a kezében áll egy tükör előtt.

De ha ezekhez az értékekhez egy 2000cm3 űrméretű fej társul, akkor lehet, kis orrod van. :)

2020. júl. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%
Ez csak azt jelzi, hogy lómai vagy.
2020. júl. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyugi idős korban a férfiak jó részénél még nő is az orr, és hegyesedik.
2020. júl. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3+ Mint Pinoccio-nak a sok hazugságtól:D
2020. júl. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk, hogy a fejed mekkora...
2020. júl. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Átlagos méretű a fejem, és kövér sem vagyok sem magas, 50kg és 160 cm vagyok. Gondoltam, hogy nem kicsi az orrom, csak érdekelt, hogy ez mekkorának számít, vagy hogy mégsem olyan nagy, mint amilyennek én gondoltam.. Nem kell bántani érte, így születtem, örököltem...nyilván nekem is sokkal jobb lenne ha kicsi orrom lenne vagy átlagos.. nem tehetek róla, hogy ekkora és műtétre sincsen módom, jah és nem vagyok "lómai" sem ...
2020. júl. 15. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!