Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ilyen igazságtalan az...

Miért ilyen igazságtalan az élet és miért vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés

A szépek válogathatnak a pasik közül, nekem meg csak a selejt jut, de az is egész életre, mert nem válogathatok.

A gazdagok nagyrészét segítik a szüleik, míg nekem a semmiből kell majd várat, és semmiből várat nem lehet. A gazdagok alapja több lesz, mint a "karrierem" csúcsa, mert ők arról a csúcsról indulnak.

Másoknak már 20 évesen ház és kocsi van a popójuk alatt, míg én a filléres fizetésemből max 50 ezret tudok félretenni, amit ha 20 éven keresztül gyűjtök, úgy, hogy nem szórakozok, és nem megyek nyaralni, az még mindig csak 12 millió, abból meg nem lehet házat venni.

Nincs tehetségem semmi olyan dologhoz, amiből pénzt tudok csinálni, nincsenek olyan kapcsolataim, akik be tudnának intézni jó munkahelyekre, így marad a csicskaság.


2020. júl. 15. 10:40
1 2
 1/12 anonim válasza:
Hasonlo cipoben jarok, mindent magamnak kell intetni kb. Elmeletben en azt a megoldast talaltam, hogy keresni valami alap melot( ha nincs jogsid es autod) ossze dolgozni annyi penzt hogy lehessen venni kis fogyasztasu autot, es persze jogositvanyt, elmenni kisebb futar cegekhez(pl etelfutar) ott talasztalatot szerezni 1-2 ev alatt, majd elmennk nagyobb cegekhez, pl gls, dpd, ezek egesz jol fizetnek es folyamatosan is tudsz felre rakni penzt, gls futarok atlag keresete bruttoban 500-800 ezer kozott van, ugyhogy semmi sem lehetetlen!:)
2020. júl. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
10%
Ez nem igazságtalan. Mindenkinek annyi jut, amilyenek a képességei. Ez így igazságos. Aki nem szép, annak másban kell nagyon jónak lennie, ki kell fejlesztenie magáéban valamilyen képességet, pl. nagyon vicces, roppant jóindulatú, valamit, amiért mások becsülhetik. Van mód a helyzeted javítására tehát. Én sem vagyok szép nő, de tanultam nappalin, mellette a szabadidőmben korrepetáltam gyerekeket, még hétvégén is reggeltől estig, aztán mikor megkaptam a diplomámat, annyira igyekeztem, hogy a szakmám legjobbjai közé kerültem, s megbecsültek. De ez rengeteg melóba meg fegyelmezettségbe került. Ha te nem erőlködtél a tanulással, ezért vacak munkád van, akkor ne várd, hogy ingyen jó életed lesz. Nem úgy működik.
2020. júl. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az sem igaz, hogy a szépség mindent megold, tőlünk az egyetemről buktak ki kifejezetten gyönyörű lányok, mert nem tudtak leülni és tanulni annyit, amennyit elvártak a vizsgákra.
2020. júl. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
GLS- meg DPD-futár lány hogy lehet, amikor hűtőszekrényeket gáztűzhelyeket is szállítanak ki, egy olyan súlyú dolgot lány hogy rak be meg vesz ki a kocsiból egyedül?
2020. júl. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Kamatos kamat, kezdj el tanulni a befektetesekrol, ilelletve fejleszd magad h jobban fizeto allast szerezz tobbet tudj megtakaritani, csunyabb lanykent is lehet jo pasid ha olyan a szemelyiseged.


Nem azt modnom h barmit elerhetsz de ha nem fogsz fejlodni akkor tenyleg csak azokat kaphatod meg amiket a mostani kepessegeid, tudasod alapjan elerhetsz.


Persze mas kerdes h ha ezt elfogadod akkor igy is lehet boldog eleted, ugyanis nem a penz bagy a szepseg ami boldogga tesz, de ezert itt altalaban lepontoznak.

2020. júl. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Dettò xd
2020. júl. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Na, le vagyok pontozva, mert azt írtam, hogy az eredményekért meg kell dolgozni:DDD
2020. júl. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Egyesek haldoklanak, éheznek, szomjaznak, de neked az a problémád, hogy nem kapsz semmit energiabefektetés nélkül? :D

Nem csoda, hogy itt tartasz.

2020. júl. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kell a "csicskaság" ahhoz, hogy megtanuld hol a helyed.
2020. júl. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Van kezed-lábad, egészséged, látsz, hallasz. Kérdezd meg a kerekesszékben ülőt, a haldoklót, a vakot, a siketet, vajon szerencsétlen vagy-e, mert nem kaptál lakást meg autót ingyen.
2020. júl. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!