Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg figyelnek minket ??

Tényleg figyelnek minket ??

Figyelt kérdés

Folyamatosan olyanokkal rémísztgetnek hogy figyelnek minket a telefon, laptop... kamerán keresztül

És ha valakit figy3lnek annak milyen oka lehet?


2020. júl. 15. 15:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
81%

Szerinted miért hozták a törvényt?:D hogy legalizálják azt amit már évek óta csinálnak jogtalanul. Bírom amikor élnek az emberkék és fogalmuk nincs a körülöttük lévő dolgokról.


Kérdező: Most meg kéne ijednem? Recketek:DD

2020. júl. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
87%

10 *Álmotokban sem gondolnátok, hogy mi zajlik valójában.


Javába dúl a III.Vh. Tudjuk. Már régóta, és azt is tudjuk mire szolgálnak az okos TV-k ha valakit érdekel valami. A többiről már ne is beszéljünk, amikor a szolgáltató szakija is benne van a buliba-azt is tudjuk.

2020. júl. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kiosztásokat nagyon jól estek :D sajnálom hogy felzaklattalak titeket, hirtelen felidulásból írtam meg a kérdést nincs mit tenni. Legközelebb előre gondolkodom. Csak kíváncsi voltam hogy működik pontosan, ennyi az egész.
2020. júl. 15. 18:49
 14/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm azoknak akik a kérdés megfogalmazatlansága ellenére is érthető választ adtak.
2020. júl. 15. 18:52
 15/17 anonim ***** válasza:
91%
Nekem van egy olyan személyes tapasztalatom, hogy egyszer a telefonom flashlightjával világítottam meg az arcom, miközben a pattanásaimat nyomkodtam és másnap tele volt arcápolási termék reklámokkal😱
2020. júl. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Hol élsz haver, ez már ezer éve köztudott! Persze, hogy figyelnek minket. Lehallgatják a telefonbeszélgetéseinket, a laptop kamerája, de szerintem a telefon szelfi kamerája is figyel minket. Letöltesz valami kínai androidos appot, az engedélyt kér a névjegyzékedtől kezdve még a fényképen át, még a mikronhoz is. Az okos tv-és szimpla kínai kamerákról, amelyek kidobják a tartalmakat a világhálóra, azokról meg ne is beszéljünk. Csak egy linket beszúrok neked. Elvileg ezeknek a kameráknak fullra zártnak kellene lenniük! De inkább nézd végig a videót: https://www.youtube.com/watch?v=Wz2WFaVJq08


Szerintem valahol tárolják rólunk ezeket az infókat, a facebook, az instagram, a sok cookie, amiket elfogadsz egy oldal látogatásánál, a videóchatek, a viber, stb. Mind mind tárolódik rólunk valahol. Ebben ezer százalékikg biztos vagyok!

2021. jan. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Köszi a linket.

Az okos tévékről csak sejtettem, hogy azon keresztül is(!!!) figyelnek,

most viszont a szakértők meg is erősítettek benne.

A több millió otthoni kamerát is -szinte- bárki megnézheti országokra lebontva...

2021. jan. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!