Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan találjak elfoglaltságot...

Hogyan találjak elfoglaltságot az interneten?

Figyelt kérdés

Nem találok semmi újat ami tetszene.


Gyakorikérdesek, Tibi atya, index, hvg, k#r#c ( cenzúra ) info -t pörgetem folyton, na meg az unalmas helyi lapokat.


Youtube-n 6 lépés fókuszcsoport, The Fair Right, Bódi Ábel, Tomcat,Puzsér,Fanmademaker videóit nézem. Sajna nem tudok angolul ( a Fair Right magyar srác) csak magyarul. Kb. 1 éve mindig vissza-vissza nézem. Csináltam új yt oldalt, hogy hátha segít az algoritmus, de semmi érdekeset nem dob fel. :(



2020. júl. 16. 10:25
 1/10 A kérdező kommentje:
Facebookot nem szívesen pörgetem, csak ha írnak, ami fél éve nem történt meg.
2020. júl. 16. 10:28
 2/10 anonim ***** válasza:

Akkor tanulj valamit 😎

Keress hobbikat, sportolj...stb.

Csak találd fel magad.

2020. júl. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Tanulj meg angolul és akkor kitárul az internet előtted...
2020. júl. 16. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Tüzz ki egy célt.


En kitüztem azt hogy bevételt növelek. Minden olyanra fokuszàlok amiböl pénzt lehet csinàlni (a sima munkàn kivül)

Jogosultsàgok tàmogatàsokra, pàlyàzatok, igények felmérése kinek mire van szüksége, ahhoz olyanok keresése akinek van(cégek-cégek közti üzletelések), csöstöl jönnek az infok nyilnak a kapuk, egyikböl generàlodik a masik ötlet, nyilnak az ajtok, és màr ott tartok hogy nincs idöm rà!

Le kene adni ezt azt az anyagot, kitöletni ezt azt a formanyomtatvànyt, forditokat keresni, anelkül pàlyàzni, most epp csömöröm van es ott àllnak az összegek ràm vàrva, hogy töltsem màr ki adjam màr le, nyujtsam màr be.


De ugyanez barmivel. Akàr kisebb dologgal pl kitalàlod hogy tözsdezni akarsz. Na ezzel megint belenyulsz a darazsfeszekbe millio az ingyenes oktato anyag, kaocsolatrendszereket epithetsz tapasztalatcseréhez, befektetöket talalhatsz, össze tudsz kapcsolatokkal tökét is kaoarni, kicsiben is kezdheted.



Vagy nyelvtanulas. Anyagok, tesztek gyakorlofeladatok,skyp azokkal akik szoban akarnak gyakorolni, külföldi partnerek talàlàsa, esetleg talàlkozok szemelyesbe àttéve, vizsgakra is mehetsz random, vàllalhatsz forditast, stb


De mondhatnàm a snap gyüjtést, vagy anime közösségeket is vagy sima fotos csoportokat, vagy rajzolos müvesz tarsasàgokat,kiàllitoskra vihetnéd a képeid vagy pont te szervezhetnéd aztàn azokat, vagy hangszertanulasnal oktato hangszer keresés megint x màsik spanod lesz egyböl azokkal összejövetel, tapasztalatcserék, csillagsszat vilàgür kvantumfizika, de még kindertojàs kicsomagolo fun is lehetnél. Azaz a legkisebb baromsàgbol is, amire ràkattansz, millio bejövö inger tud érni.



Akarmilyen cél ha éltet, bàrmibe ha csak beleàsod magad kicsit is mélyebbre, ràdomlik a net hirtelen ugy, hogy meg is roskadsz alatta, ha nem mondod àllj.

2020. júl. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Miért csak interneten lehet elfogaglaltságot keresni? Ha már otthon kell lenni, akkor is lehet könyvet olvasni, sorozatot/filmet nézni, legózni, makettet építeni, kézműveskedni, sütni-főzni, takarítani, színezni... kit mit szeret.


Illetve el lehet menni sétálni, kirándulni, fagyizni, utazni (általánosságban mondom, nem feltétlenül most, a vírus alatt), strandra... ezer dolog van.


Miért cél, hogy még több dolgot találj, ami miatt a neten lóghatsz?

2020. júl. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én netflixezek, egyszerre szórakozás és nyelvtanulás (nem szórakozok magyar felirattal, legtöbbször angol hang angol szöveg és inkább megállítom szótárazni ha nem értem). Edzés videó is van neten, el is foglalod magad meg “jobb” ember is leszel a végére
2020. júl. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"Hogyan találjak elfoglaltságot az interneten?"

"Sajna nem tudok angolul"


Nem értem ezután, hogy hogyan merül fel több kérdés...nyelvtanulós oldalak, appok, videók.

2020. júl. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor szerintem is nagyon egyértelmű: angolt kell tanulnod. Meg lehetőség szerint utána más idegen nyelvet is. Egy mai fiatal nem engedheti meg magának, hogy az anyanyelvén kívül ne beszéljen más nyelvet.
2020. júl. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
1 angol szót 1 hétig tanultam, ugyan így voltam a román meg a szlovák nyelvvel sőt németet is próbáltam eredménytelenűl.
2020. júl. 16. 17:46
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor pláne nem játékokat meg idióta oldalakat kellene keresgélned a neten, hanem a tanulási nehézségeidet kellene megpróbálni legyőzni valahogy.
2020. júl. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!