Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az életben is van annyi...

Az életben is van annyi kemény nő mint a filmekben?

Figyelt kérdés
Csak a filmekben már annyira férfi szerepeket tolják a nők.Mindig mondják ugye ha a nők irányítanák a világot sokkal jobb hely lenne,nem lennének háborúk meg ilyesmi,de én azt látom a nők is simán gyilkolnának meg olyasmiket csinálnának mint a férfiak pláne,hogy szerintem ez sajnos emberi tulajdonság.

2020. júl. 17. 09:55
 1/4 anonim ***** válasza:
30%

Én csak arról tudok nyilatkozni amit személy szerint a közvetlen környezetemben és a baráti társaságomban látok. Eddig nem nagyon találkoztam igazán erős, talprassett, "vagány" lánnyal/nővel. A megszokott forgatókönyv az szokott lenni, hogy miután összejönnek egy sráccal rövidúton papucsot csinálnak belőle, aki hordozza őket mindenfelé, szervez mindent, intézi a hivatalos ügyeket, stb. Ha a leányzó életében bármilyen nehézség bukkan elő bármely területen akkor rögtön segítséget kérnek ahelyett, hogy megpróbálnák először saját erőből megoldani. Ha nincs kinyalva a fenekük, igen hamar lelépnek és keresnek mást maguknak azzal az álszent dumával - magukat szegény áldozatként beállítva - hogy "a másik fél nem törődik eleget velük", meg "úgy érzik el vannak hanyagolva". Egy egyszerű, de tanulságos példa: két éve több barátom is megnősült, mi mindegyik legénybúcsút megszerveztük rövid idő alatt, békességben és mindegyik fantasztikusan sikerült. Ezzel szemben a csajok úgy összeveszetek azon, hogy ki a jobb barátnője a menyasszonynak, hogy az egyik lánybúcsú teljesen elmaradt a másikból meg lett egy összecsapott, felejtős program (mivel nem azt vették figyelembe, hogy mi lenne jó a menyasszonynak, hamen mi lenne jó nekik...). Magyaraul még egy szaros lánybúcsút sem tudtak tisztességesen megszervezni. Egy szó mint száz, a környezetemben élő lányok/nők szinte mind esetlen, mindenben a párjára támaszkodó, elkényelmesedett, olykor-olykor talán még élősködőnek is mondható személyiség. Jó, ha összesen 2 főre tudom azt mondani, hogy igen, ők valóban erős, belevaló személyiségek.

Egy emlékeztető mielőtt beindul a lepontozás: a "hasznos volt a válasz?" szavazógomb nem egyenértékű a "tetszik/nem tetszik"-el, ez itt nem a facebook... és akinek meg nem inge az ne vegye magára, akinek meg igen, az ne engem szidjon, hanem gondolkodjon el magán.

2020. júl. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy nagyon más lenne a világ, legfeljebb egy rövidebb átmeneti időszak után valószínűleg újratermelődne majdnem minden hatalmi pozíció.

1 Nekem az egész família tele van talpraesett, vagány nőkkel. Születésileg is nőtöbbség jött össze, a férfi családtagok pedig vagy hamar leléceltek, vagy idő előtt megszívták komolyabb betegséggel, vagy alapból sem voltak túl életrevalók (illetve ezek kombói), így gyakorlatilag mindent nőknek kellett működtetni, nem lehetett szájat húzni.

2020. júl. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Sunshinedoll ***** válasza:
0%

Igazad van, én is utálom és károsnak tartom azt a fajta feminizmust, ami azt tolja, hogy a nő akkor kemény és sikeres, ha úgy viselkedik, mint egy gyökér férfi.

Számomra ebben semmi szimpatikus vagy feminista nincs.

Sok esetben, a sikeres női vezetők kifejezetten a tipikusan nőknek tulajdonított kvalitásai miatt olyan sikeresek, és nem azért, mert a sok sikeres, kemény pasastól átvett arroganciát és agressziót tolja.

2020. júl. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
90%

Az életben is vannak olyan nők mint a filmekben az utcánkban lakik 1 szőke nő mi csak fekete özvegynek hívjuk mert rajta kapta a férjét 1 másik nővel és 15 kés szúrással elintézte. A másik nő 156cm magas és

kék öves karatés és meg se látszik rajta mert úgy néz ki mint 1 kislány.

2020. júl. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!