Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha 7 éve kiírtam valami...

Ha 7 éve kiírtam valami nagyon gáz dolgot az internetre, de még sosem piszkált vele senki, az azért lehet, mert teljesen érdektelen vagyok számukra, vagy, mert még nem találták meg, és csak idő kérdése?

Figyelt kérdés
Nem tudom leszedni a dolgot, sajnos, és elég kicsi is voltam akkoriban, mikor ez történt. Szerintetek aggódnom kéne, vagy már felesleges?

2020. júl. 17. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hova tetted fel, hol érhető el?


Google találatolból bizonyos esetben kérheted a töröltetést.


Nem lehet, hogy csak te érzed gáznak?

2020. júl. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért se piszkált vele még senki, mert mikor kicsi az ember, és már vannak közösségi oldalai, akkor sok esetben igenis sok kisgyerek kiír gáz dolgokat, amik pár év elteltével nagyon cikinek érződik. Szóval lehet egyrészt azért nem piszkált senki, mert ők is írtak ki hülyeségeket régen, szóval átérzik, tudják, hogy ezt fölös megemlíteni.
2020. júl. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ugyanakkor ez nem közösségi médiára ment ki. Ha mondjuk Facere tettem volna ki, nem aggódnék, mert régen annyi játékot játszottam, hogy ember legyen a talpán, aki 2013-ig legörget (nem tudná, mert akkor még nem volt profilom).
2020. júl. 17. 22:31
 4/8 anonim ***** válasza:
Az emberek többsége ritkán néz direktben régi bejegyzéseket a neten. 7 év sok idő, nagyon érdekes/felkapott bejegyzésnek kéne lennie ahhoz, hogy ennyi idő után is az első Google-találatok közt legyen. Nehezen tudom elképzelni, hogy a tágabb környezetedben élők te rád keresve olvassák és küldjék tovább az írásod. Meg aztán amiket felelőtlenül osztanak meg magukról facebookra felnőtt emberek, talán egy régi írás kutyafüle ahhoz képest. Az oldal üzemeltetőinek még így is írhatsz, hogy szedjék le, de szerintem felesleges, ha nem vagy rajta egyértelműen beazonosítható.
2020. júl. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Voltam olyan szerencsétlen, hogy nem találtam ki fiktív nevet, úgyhogy azonosíthat bárki, aki rám talál.

Bár tényleg lehet túl aggódom, mert simán ki tudnám magyarázni, akár az igazat mondom, akár hazudni próbálnék meg róla, ha rákérdeznek.

2020. júl. 17. 22:34
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem túlaggódod. Most ennek a kérdésnek a hatására elkezdtem legörgetni a fb-hírfolyamom mélyére, de hamar meguntam. Megállapítottam, hogy nem vagyok büszke a 7 évvel ezelőtti posztjaimra, de minden elismerésem annak, aki a szabadidejében ezeket a régi posztokat előkotorja. Simán törölhetném és az is igaz, hogy csak az ismerőseim láthatják - akiket már párszor megritkítottam -, de mementónak még meghagyom. :D
2020. júl. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hát köszi 😅

Én is meghagytam régi Facebook cuccokat, hadd lássa a nagyvilág, milyen ügyes voltam random játékokban, mert nem volt türelmem törölni. Ez az egy valami viszont már annyira aggasztott, hogy írtam nekik, de nem válaszoltak. Remélem le fogják szedni, vagy átneveznek valahogy.

2020. júl. 17. 22:58
 8/8 anonim ***** válasza:
no para teso
2020. aug. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!