Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy szoktassam le az öcsémet...

Hogy szoktassam le az öcsémet erről?

Figyelt kérdés

Állandóan, napi 10szer tuti, hogy pukizik, de akkorákat és olyan büdöset, hangosat, hogy az már nem normális. És büszkén mondja hangosan itthon nekünk, hogy most is csinálta, meg most is.

Azt hiszi vicces, meg, hogy ezzel milyen férfias. Meg mindig azt mondogatja, hogy minden férfi ezt csinálja, meg, hogy ettől lesz valaki férfi. És, hogy egészséges, de azt nem érti meg, hogy ennyiszer egy nap, már beteges. És mondom rohadt büdös, mindig futok el egy másik helyiségbe, és fogom be az orrom. Azt sem érti, meg, hogy attól még, hogy ő szereti szagolgatni a saját bűzét, más egyáltalán nem akarja, mert nekem is a belem kifordul tőle. Forgalmam sincs, hogy tudnám erről leszoktatni, de nekem már az is elég lenne ha elvonulna, ha ilyen van. Mondtuk már neki, hogy ezt a wc-n csinálja, meg, hogy így soha nem lesz barátnője, aki megmarad így mellette. De őt semmi sem érdekli. Amikor elmegy kakilni, akkor is utána mindig mondja nekünk, hogy "akkorát sz*rtam..."

Már nagyon kezd elegem lenni ebből az undorító viselkedéséből, de nem tudom mit mondjak már neki, hogy erről leszokjon.


Ő 13, én 16 L.


2020. júl. 18. 14:41
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Hat a szuleidnek kellene elmagyarazniuk neki hogy ez gyerekes
2020. júl. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
hát nem jó ez, se nem vicces, se nem férfias... viszont az jutott eszembe, nincs valamilyen emésztési zavara? valamilyen allergia,hogy felpuffad?
2020. júl. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Öcsédnek szüksége lenne egy pszichológusra.
2020. júl. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Közönséges és a szüleid meg hagyják, hogy az legyen (mErT fIjÚ). Ez nem a te dolgod, te csak elszenvedője vagy.


Az ilyen csak a megalázásból tanul, a szép szóból nem, hiszen 13 és a dac korszakban van...

2020. júl. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Étrendvaltoztatassal.

A hagyma i puffaszto amugy

2020. júl. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Megkérdezném, hogy 13 éves kisfiúként milyen férfi akar ő lenni? 😂 Pláne ezzel.

Egyébként a szüleidnek kellene ezzel foglalkozniuk. Miért hagyják? Bizonyára évek óta ez megy. Már a legelején azt kellett volna, hogy amint tényleg szándékosan provokál, szépen bekísérni a fürdőszobába. Jöjjön ki, ha jobban van. Ha elkezdi, megy újra vissza.

2020. júl. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Ki nevelte arra, hogy ez a férfias? Miért ment ennyire félre az elképzelése a férfiasságról?

Az a baj, hogy ezt nagyon sürgősen helyre kellene tenni, különben nemsokára berúgni meg drogozni is "férfias" lesz, illetve például megverni titeket...

2020. júl. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Most amellett, hogy ideologiat gyartott hozza, egeszseges ember nem fingik budoset allandoan. Valami emesztesi zavara ettol fuggetlenul van, es o meg csak 13. Meg kene nezetni.
2020. júl. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Nekem erről az jutott eszembe, hogy hasonló idősen súlyos szelektív hallásom volt, gyakorlatilag semmire sem reagáltam, amit a szüleim mondták nekem. Anyám egy idő után fogott és elvitt fül-orr-gégészetre. Szépen reggel korán keltünk, utaztunk egy jó órát, majd órákig sorban ültünk valami kórház fülészetén. Aztán a doki megvizsgált, én meg égtem mint a Reichstag... El is múlt a szelektív hallásom.

Szóval egy orvosi kivizsgálást ajánlanék én is, egyrészt kiderül, van-e valami gond mögötte (pl. glutén vagy tej érzékenység), másrészt segít felfogni, hogy amit csinál, az se nem vicces, se nem férfias.

2020. júl. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Hát Ja, tudom, hogy nem az én dolgom lenne, hogy leszoktassam erről, csak engem idegesít a legjobban, sőt, szerintem egyedül engem idegesít a családban. Anya állandóan csak röhög rajta, és röhögve mondja, hogy " ez a gyerek nem normális". Persze ő is szokta mondani az öcsémnek, hogy ez nem jó, és ez nem férfias, de legtöbbször csak nevet rajta, így persze, hogy nem fogja abbahagyni, mert azt fogja hinni továbbra is, hogy ez vicces.

Nem tudom kitől hallotta, hogy ez férfias, és minden férfi ilyen. A családba tuti nem láthatott/hallhatott sokszor ilyet. És engem zavar, mert nekem ezek a témák, (kaki, pisi, puki) tabu témák. Én ilyenről nem beszélek, ha wc-re megyek se mondom meg miért megyek, csak megyek és kész. Ő meg állandóan mondja, hogy "Na mentem sz*rni. (Pedig senkit nem érdekel, ez legyen a magánügye)


A barátai előtt bezzeg nem csinálja, csak itthon. De ha megyünk az utcán, akkor is szokta, de akkor azért nem kiabálja, de azért halkan nekünk megemlíti, mert ki nem bírná, ha nem szólna, hogy ő most éppen mit csinált.


Anyával szoktuk neki mondani, hogy miért nem tud illatos, ápolt, diszkrét fiú lenni, de ő szerinte az illatos, parfümös, jól fésült, elegáns fiúk/férfiak mind b*zik.

2020. júl. 18. 16:29
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!