Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet igy tovább birni?

Hogyan lehet igy tovább birni?

Figyelt kérdés

Teljesen kilátástalan,reménytelen az életem. Nincs elöre vezetö ut,csak rosszabb és rosszabb jön.

Nincs dolog ami örömet adna ebben a szomoru létben. Ugy érzem,hogy véget kell ennek vetnem,mert nem birom tovább a megaláztatást. Nem birok ki több szenvedést,hiszem ezek után is csak ez vár.

Minden nap az eszembe jut,hogy miért nem csinálom meg.Mitöl félek,hiszem nincs semmi sem amiért érdemes lenne tovább szenvedni.

Ugy érzem,hogy az életem sosem lessz boldog,nekem a kilátástalanság,szomoruság,fájdalom jár valamilyen okból.

Az is baj,hogy nincs senki akinek igazán számitanák valamit. A létem teljesen érdektelen.Minek él egy ilyen?

Lassan 26 éves leszek,de talán jobb lenne ha nem érném meg.


2020. júl. 18. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyedul is lehet boldognak lenni, talalj valamit amit szeretsz csinalni.
2020. júl. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kezeltesd magad. Sportolj, találj hobbit, járj társaságba, élj!
2020. júl. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Azt csinálom amit szeretek,csak sajnos nem vezet elöre.

Sportolok,mozgok,de társaságba nem szeretek menni. Nem érzem jól magam emberek között.

Élet? Nekem csak a létezés jutott,de van akinek az sem.

2020. júl. 18. 22:23
 4/4 anonim ***** válasza:

Tarts egy kutyát lelki támasznak-kukának, mint sokan teszik...


Sporttal, hova akarsz előrébb jutni??? Milkós fizetésű labdakergető akarsz lenni, akiket mindenki leköp?


Foglalkozz állatgondozással menhelyeken vagy állatkertbe szegődj el...

2020. júl. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!