Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Titeket zavarnak azok az...

Titeket zavarnak azok az emberek, akik a közösségi oldalakon megosztják, ha elértek valamit?

Figyelt kérdés
Például lefutották a maratont, megszerezték a diplomájukat, jogsit, stb
2020. júl. 20. 14:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. júl. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%

Nem zavar.

Mit osszanak meg, az esetleges bukásaikat?

2020. júl. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Kb minden ismerősomnél kikapcsoltam a követést, így nem látok ilyeneket, de egyébként ez pont nem zavarna
2020. júl. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
35%
Igen, mert irigy ember vagyok. Epp ezert nem is hasznalok semmi kozossegi oldalt.
2020. júl. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
54%
Zavarni nem zavar viszont ilyenkor azt gondolom, hogy az illetőnek valamilyen önbizalomhiánya van és a lájkoktól vár megerősítést.
2020. júl. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
55%

Igen, zavar a dicsekedes.

Akik személyesen mesélnek a sikereikrol azokkal együtt tudok örülni

2020. júl. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
54%
Nem zavar, miért zavarna?
2020. júl. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
21%
Nem az, hogy zavar, csak szimplán nem értem. Mármint, nekem soha nem jutna eszembe kiposztolni olyat, hogy "meglett a jogsi/diploma" stb. Számomra olyan fura. Nem tudom, hogy azért posztolják ki, mert nincs önbizalmuk, vagy csak szimplán dicsekedni akarnak, de nekem ez fura, mert én ilyet sosem tennék. De amúgy nem mondanám azt, hogy zavar.
2020. júl. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem zavar, inkább ilyesmit posztoljanak, mint napi 5 szelfit. Örülök a barátaim sikereinek, nem szokásom senkire sem irigykedni.
2020. júl. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Diplománál speciel pont nem zavar, hiszen ez egyszerű módja tudtára adni a rokonoknak, közeli hozzátartózóknak elsősorban, hogy lediplomázott... Aki együtt örül, az úgyis együtt örül, aki nem, annak meg nem szól a poszt.


Az viszont már zavar, ha minden kis szir-sz@rral eldicsekednek. Hú, Ibizán nyaralunk, hú tegnap voltunk 3 hetesek a barinőmmel... Ezeket nem szoktam követni. Nem tudom, miért érzik egyesek szükségét annak, hogy egy multival megosszák a fél életüket.

2020. júl. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!