Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak itt Szabó Péter "hívők"...

Vannak itt Szabó Péter "hívők"? Mit szerettek benne?

Figyelt kérdés
Segített nektek valamit érdemben? Mivel volt rátok hatással? Mit változtatott meg az életetekben és mivel?

2020. júl. 20. 16:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
Van egy ismerősöm aki képes volt pénzt adni annak a kóklernek a könyvéért. Szánalom...
2020. júl. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
74%
Unokatesom is nagy rajongoja. Verig sertodik ha rosszat mondasz Petikere.
2020. júl. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem nem mond hülyeséget. Én most akarom elkezdeni nézni majd a videóit jobban. Csak tanácsot ad de nem agymosás. Agymosás pl a jehova tanúi meg társai.
2020. júl. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
67%
Nem csak hülyeséget, de semmi mást sem mond. :D
2020. júl. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
62%
Van egy ismerősöm, aki itta a szavait, de nála minden más agymenés is befigyel "tudatienergia" "bevonzás" "5dimenzió" "regzgésszintek" meg mindenféle ezoterikus agyrém.
2020. júl. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
22%

Azt azért megkérdezném, hogy akik itt savazzák, nekik milyen életük van? 100%-ban meg vannak elégedve a jelenlegi életükkel, boldogok, imádják a munkájukat és önmagukat is? Pozitívan gondolkodnak, mindig tettre készek? Ha kudarc éri őket, akkor talpra állnak és mennek tovább, soha nem adják fel?


Nekem sokat segítettek a videói, mikor szükségem volt rá 4 és fél évvel ezelőtt. A könyveit is elolvastam. Motivációt és erőt merítettem belőle. Pénzt soha nem áldoztam rá, mert minek? Könyveit könyvtárból kikölcsönöztem, videói meg ingyenesek youtube-on.

2020. júl. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
85%

@19:18


Nem azokkal a gondolatokkal van a baj hogy legyél pozitív, kitartó, stb...

Hanem hogy faék egyszerűséggel akar megmagyarázni dolgokat az életben amik rohadtul nem azok, és rengeteg élethelyzetben nem áll meg a Szabó Péter féle bullshitvihar. A tanai kicsit olyanok mint a Donnie Darko c. fimből a "fear love spectrum".


Arról meg nem is beszélve hogy eléggé bűzlik a koma hogy az egész "Szabó Péter legenda" hogy hajléktalan volt meg a legaljáról jött fel, csak kitalált marketing duma, és az egész ember csak egy vérprofi pszichopata manipulátor.

2020. júl. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
75%

#6, 100% talan sose lesz senki megelegedve mindennel. De a legtobb kerdesedre igen a valasz. Meg egy sulyos orvosi muhiba utan is talpra tudtunk allni.

Azt meg ne felejtsuk el hogy a csavo kb feltalalta a spanyol viaszt. Semmi olyat nem mondott eddig amit nem tudna az emberiseg evszazadok ota.

2020. júl. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
74%
#7 köszönöm! Tudtam, hogy emlékezteznek valakire ezek a mai coach-ok, meg a semmitmondó marketingdumáik. Most esett le, hogy régen láttam a filmet és arra a fickóra asszociáltam. :D
2020. júl. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Én sokáig azt sem tudtam ki az, aztán osztálytársam eljárt az előadásaira, és erre hivatkozva minden héten eljöhetett egy napot hamarabb. Tőle hallottam róla először. Aztán egy ideig én is néztem a videóit, volt ami tetszett, de igazából tényleg maszlag amit beszél a legtöbb videóban, régen lerágott csont dumàkat mond. Inkább hallgatok minőségi zenét, amik a motivációról szólnak.

Egyébként ez a volt osztálytársam mai napig oda meg vissza van tőle, sőt az egész családja is.

2020. júl. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!