Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha tudom, hogy...

Mit csináljak, ha tudom, hogy igazam van, mégis mindig a kisebbségbe tartozom? F

Figyelt kérdés
Más is van így? Nem tudok leírni egy ésszerű választ sem, mert így is úgy is le leszek pontozva, mert nagyon kevesen értik miről beszélek sajnos.

2020. júl. 21. 10:27
 1/6 anonim ***** válasza:
71%

Ennek így nincs értelme.

Milyen kisebbségbe?

Milyen hátrányt szenvedsz ahhoz képest, amit

el akarnál érni?

2020. júl. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

Teljesen megértelek.

Ma is adtam itt Gyik-en egy választ, tudományos kutatás is igazolta még a cikket is belinkeltem és lepontoztak.

Az a baj, hogy ide nem kell ész, hogy regisztrálni tudj. Sok a tudatlan ember. És mindig a butáknak nagy a szájuk.

Ne foglalkozz velük.

L

2020. júl. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Nem kell mindig az igazadért harcolni, azt meg nem értem, hogy miért számít, ha lepontoznak.Mindig lesznek olyanok, akik nem fognak egyetérteni, ha normálisan elmagyaráztad és így se ért veled egyet.Nem baj, attól, hogy valakinek más a véleménye.Nem jelenti azt, hogy neki ne lenne igaza, vannak olyan témák amik szubjektívek.Nem minden fekete fehér.Az egyik legjobb tulajdonság amit egy ember hordozhat, az a tisztelet mások felé.Nagyon sokkan hajtogatják a magukét, csak mert valaki nem ért egyet.Mikor nem lenne olyan nehéz elfogadni és tisztelni a másik véleményét.
2020. júl. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért veszed a lelkedre az ilyet? nem szabad. Önmagukat minősítik az ilyen emberek. Hidd el, ha okos vagy, az mindig kitűnik-pont ezért teszik a lepontozó "bajnokok".
2020. júl. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Olyan dolgok sokszor ezek, amiket tényekkel nem lehet alátámasztani, hanem egyszerűen csak egy kis logika kéne hozzájuk.
2020. júl. 21. 10:49
 6/6 anonim ***** válasza:
5+ Vannak akik nem tudnak gondolkozni, mert buták, nincs értelem bennük.Csak vannak-és jellemzően ők azok akik a szépséget teszik az első helyre. Hiszen nincs másuk sem, csak a külsejük-de belül üresek..
2020. júl. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!