Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ez mi volt már, csajokról...

Ez mi volt már, csajokról lenne szó?

Figyelt kérdés

A nővérem egy alapjába véve harcias, parancsolgatós típusú csaj aki elég verekedős is, és ráadásul elég nagydarab. Mindig megvédi magát akár szóban akár tettben. Mivel Pesten dolgozik ketten a barátnőjével béreltek egy lakást, de a barátnője munkahelyváltás miatt máshova költözött, úgy kb 3 hónapja van egy másik csaj (új albérlő) akivel együtt lakik, őt én is csak most láttam először, mert valamiért fel kellett mennem a nővéremhez Pestre(igaz cigány a csaj, de rendes és tiszta, látszik hogy nem a putris fajtából való), de ez a csaj úgy dirigált a nővéremnek, és olyan hangnemben hogy az valami borzasztó volt, a nővéremnek meg csak vörösödött a feje de megcsinálta amit a csaj mondott neki.


Én még sosem láttam, hogy valaki parancsolgatni mert volna neki. Szerinted mért hagyja ennek a csajnak hogy így utasítgassa, dirigáljon neki?


Nem is hittem volna el ha nem a két szememmel látom, amikor a másik csaj megkajált akkor megparancsolta "szó szerint" a nővéremnek hogy mosogasson el,erre a nővérem azt mondta neki, hogy majd később, a másik csaj meg közölte vele hogy nem később most azonnal, a nővérem meg felállt és elkezdett mosogatni! Ha ezt más mondta volna biztos simán kiröhögöm.


Azért ebbe a kategóriába írtam mert itt talán többen olvassák.



2020. júl. 24. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Honnan tudjam. Kérdezd meg tőle.
2020. júl. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Látszott a nővéremen hogy tök ciki volt neki, egyszer próbáltam rákérdezni finoman de gyorsan terelte is a témát.
2020. júl. 24. 21:18
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Akármi lehet a háttérben, pl megzsarolta valamivel, stb
2020. júl. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy a nővérem hagyná magát megzsarólni, meg szerintem nincs is olyan amivel lehetne.
2020. júl. 24. 21:25
 5/7 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Pedig úgy látszik van mivel.
2020. júl. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy nem lehet megzsarolni, még nem biztos, hogy valakinek mégsem sikerült.

Szerintem fél attól a valakitől, és alárendelődött inkább neki. Érdemes lenne erről többen beszélnetek.

2020. júl. 25. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Uhh, erről jó lenne vele vagy szüleitekkel beszélni, lehet bántják őt, simán megeshet. Nem is értem, a másik csaj után miért kéne azonnal elmosogatnia főleg úgy, hogy vendége van. Ez már így önmagában "bántás", itt valami disznóság van a háttérben, és lehet elköltözni sem mer?! En raknék be kamerát a konyhába, vagy valami jól belátható helyre. XD Lehet tesód cikinek tartaná elmondani, főleg ha ő egy "nagy asszony" volt.
2020. júl. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!