Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Bukott már le családtagod,...

Bukott már le családtagod, barátod, vagy párod azzal, hogy kettős életet él? Mit reagáltál?

Figyelt kérdés

2020. júl. 25. 15:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Távolabbi rokon. Nem szóltam bele, de meglepődtem, mert korábban minden találkozásunkkor felhozta, hogy nagyon fél, hogy megcsalja a párja
2020. júl. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kedvesem volt ilyen.

Szóltam a környezetében azoknak, akinek tudtam az elérhetőségét.


És egy ismerősöm (büntettet előéletű szélhámos), szóltam annak a barátomnak, akire rástartolt, a személyiségprofilja alapján gazdasági átverés céljából, és még azoknak, akiket érinthet, hogy vigyázzanak vele.

2020. júl. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Kiderültek a homi hajlamai. Kidobtam. Hàt ne rajtam élje ki az biztos, hogy majd en neki ugy..mert anelkül neki nem teljes a szexulais élet.es azota sem tudja miert dobjàk a nök...de most ezt hogy adnà elö neki barmelyik nö is, hogy bocsi nem vàgyam a ..ben turkàlni?

És évek mulva sem érti a nöket!


Masiknal drog. Ezzel ö szakitott tul.képpen, mert elöre leszögeztem hogy ez nalam szakitook. Erre (valszeg direkt) neki allt füvezni. Annyi nem volt benne, hogy inkabb gerincesen szakitson.


De amugy ez jellemzö, hogy nem szakit senki korrektül, hanem inkabb kiprovokalja azt.

2020. júl. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
23%

3: Én nő vagyok, és vágyom rá, hogy megdugjam a férfi kedvesem, sok ilyen nő van.

De azért, mert nem egyezik egy szexuális végy, éretlenség szakítani.

2020. júl. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az egyik exbarátnőm leszbikus is volt, pontosabban bi. De erről tudtam, nem ez volt a baj. Ott következett be a törés, hogy rájöttem arra, hogy kettős személyisége van, néha az volt az érzésem mintha két személy lenne egy testben és utólag egy ismerőse is megírta nekem, hogy ez neki is feltűnt. A másik személyisége hisztis, nőhöz nem méltóan agresszív volt.
2020. júl. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%
4#sztem vagy nem nö vagy vagy fizetös..
2020. júl. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tényleg vannak olyan nők akik szeretik a párjukat prosztata maszzászban részesíteni. Habár én a párom fejére húznám a vizes lepedőt ha ilyrt kérne tőlem ,inkább adnék 10.000ftot hogy menj intim mazzsázsra vagy k-hoz mert én ugyan nem teszem meg.
2021. júl. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
51%
7: Nekem nem engedte eddig senki. De ettől még nem akartam szakítani, ez gyerekesség.
2021. júl. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%
7: Meg mondjuk ennek semmi köze a kérdéshez, a kettős élethez, hogy valamire nem vágytok mindketten.
2021. júl. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!