Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan képes egy ember ennyire...

Hogyan képes egy ember ennyire fanatikusan imádni valamit?

Figyelt kérdés
Szombaton szórakozni voltunk és egy valamiben teljesen egyet értettünk nagyon rossz volt a hangosítás. Ennek kapcsán jött fel a zene. Az egyik lány elkezdte részletezni, hogy mennyivel jobb a koreai zene minden téren és műfajban főleg RAP és POP terén mint bármelyik más. Mondtam neki, hogy az ő ízlése alapján lehet de nekem azért még mindig az amrikai előadók egy része viszi a primet. Mennyivel szebb lett volna az estém ha csak végig hallgatom az egyoldalú ajnározását. Mert utána elkezdte rám szabadítani az ő "igazát" nem kímélve az ízlés szabadságát és személyemet se. Probáltam értelmesen vitázni vele de ő inkább vérszemet kapott és végül durrogva duzzogva és látványosan elviharzott.

2020. júl. 27. 13:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Ízlésről nem vitázunk.
2020. júl. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert jól esik a másikra rá erőszakolni amit szeret, és mert sok ember úgy gondolja, hogy csak neki lehet igaza és amit ő szeret az a legjobb.
2020. júl. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
16%
Az összes tini a koreai zenéért van oda, ne is próbálj észérvekkel hatni rájuk, abban a korban vannak, amikor a rózsaszín ködön keresztül látnak.
2020. júl. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

nem azzal van a baj,hogy oda van a koreai zenékért,hanem azzal,hogy erőszakoskodni akart.

Az ilyenekkel nem kell foglalkozni,majd rájön ő is arra,hogy mekkora hülye volt.

2020. júl. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
52%

Az észak-koreai zene a legjobb.


🚩Munka hadának lépése dobog...

2020. júl. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%
Inkább áldd a szerencsédet, hogy most rögtön kiderült arról a lányról hogy milyen, és így el tudod kerülni messzire legközelebb!
2020. júl. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem a koreai zene hibája, más zenei stílusoknak is vannak ilyen fanatikus rajongói, mindenhol vannak ilyen emberek sajnos.


Emlekszem, volt egy-két rocker osztálytársam gimiben és ők is állandóan hangoztatták, ha megszólalt bármilyen nem rock zene, hogy csak a rock a jó, minden más szar, és milyen szánalmas mindenki, aki nem rockot hallgat. :D

Az ilyen megszállott embereket egyszerűen jobb figyelmen kívül hagyni, nem érdemes leállni velük vitázni.

2020. júl. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
21%

egyébként észak-koreai vagy dél

- koreai zenéért van oda?

2020. júl. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Tinedzserként az ember nagyon tartozni akar valahova, és a saját veleményét érzi az egyetlen igaznak. Én punkként képes voltam vitatkozni arról, hogy a rap és a pozene semmit nem ér, hát még gitár sincs benne. Aztán a legtöbben kinövik ezt felnőttként, vagy legalábbis megtanulják végighallgatni és elfogadni a másik véleményét is. Ő most K zene rajongó, és ez határozza meg az egész identitását.
2020. júl. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek abban az egyik valaszolóval,hogy ez nem a korai zene hibaja.

Általában ha egy zenét vagy mufajt szeret az ember azzal az ízlését es egy kicsit saját magat fejezi ki. És ha neked ez nem tetszik,pedig te normalisan mondod el a velemenyed az a lelkileg érzékenyebb vagy sérült embereknek olyan mintha kritikadat róla fogalmaznad meg és nem is a mufajrol. Az ilyenek ezt személyes sértésnek veszik. A lelkileg sérült emberek alatt azt értem hogy pl nincs megelegedve magával.

2020. aug. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!