Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lábfétises férfiak,titeket...

Lábfétises férfiak,titeket mennyire zavarna,ha a csajnak rendellenes,csúnya lenne az egyik lábújja?

Figyelt kérdés
Ez azért érdekel mert nekem van egy születési rendellenességem és félek a barátomnak elmondani,mivel neki ilyen lábfétise van. :( Nagyon szeretem őt de egyszerűen nem tudom neki megmutatni és már neki is feltűnt,hogy mindig zokniban vagyok.

2020. júl. 29. 19:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%

És az mennyire gáz vagy csúnya, ha egy nőnek ilyesmi a lába (különösen a lábujjak formájára gondolok?)

[link]

2020. júl. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
14%

1, Szerintem ne parázz ezen: egy lábfétisesnek szinte minden láb bejön;

2, Szerintem parázni való, mert egy lábfétisesnek nem minden láb jön be;

3, Szerintem kamu a kérdés...

2020. júl. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Ha a barátod szeret téged, akkor úgy fog szeretni, amilyen vagy! Annyira meg csak nem lehet ronda az a lábujj, mint a Sátán, amikor átmegy rajta egy úthenger, miután negyedfokú égési sérüléseket szerzett.

2020. júl. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem beteg (fertőzött, stb) akkor előbb utóbb jobb ha megmutatod neki a felhozatalt. Aztán úgyis jobb, hogy akkor derül ki, mint ha a nászéjszakán :)
2020. júl. 29. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

1# Ilyen lábfejem lenne,megcsókolnám a földet is.

Akit érdekel nézzen utána mi az a brachymetatarsia. Nekem is az van és nem a legszebb látvány,főleg egy olyan férfinek,aki odavan a szép női lábakért. Tudom én is,hogy ezért nem hagyna el,de lehet kiábrándulna kicsit belőlem és többet nem kívánna úgy mint azelőtt. És a kérdés NEM kamu!!! Bárcsak az lenne.

2020. júl. 29. 20:40
 6/12 anonim ***** válasza:
brachymetatarsia -- az első képtalálatok alapján, ez valamilyen születési rendellenesség?
2020. júl. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mond el neki, ha ennek ellenére is látni szeretné akkor mutasd meg neki. Szerintem nagy baj nem lehet belőle. :)
2020. júl. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen,így születtem:( Próbáltam már elmondani neki de nagyon félek és szégyellem is:(
2020. júl. 29. 21:32
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne húzd sokáig, előbb utóbb úgyis kiderül.
2020. júl. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Utánanéztem, és szerintem is az a legokésabb, ha elmondod, megmutatod neki, aztán döntsön a sors, hogy elfogad-e így, vagy neki csak a láb a fontos. Ha elfogad, akkor a személyiséged is fontos neki, nemcsak a láb. (egy lábfétises)
2020. júl. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!