Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet kinyomozni,hogy...

Hogy lehet kinyomozni,hogy kié egy telefonszám?Beírtam a teloszám tudakozóba,de semmi.

Figyelt kérdés
2020. júl. 29. 21:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha nem nyilvános a szám, akkor nem fogod megtalálni publikus adatbázisban.
2020. júl. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hívd fel és kérdezd meg kivel beszélsz. Tudom, hogy nem erre a válaszra számítottál, de reméljük lesz értelmesebb komment is.
2020. júl. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hívd fel privát számról, és mondd, hogy xy embert keresed, mondani fogja, hogy hát, az nem ő, és megkérdezed, hogy ,,Akkor kivel beszélek?". Nem viccelek, másképp nem fogod megtudni.

Másik opció: Privát számról felhívod, és megmondod, hogy téged erről a számról kerestek, kivel beszélsz.

2020. júl. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Tudod, hogy én mit szoktam csinálni?

Írok nékije egy SMS-t: "Ki vagy és miért kerestél?"

Ha visszaír, akkor minden okés. Ha viszont nem ír vissza, az azt jelenti, hogy nem hajlandó válaszolni, tehát "valami bűzlik".

2020. júl. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

#3:

Oh, persze, csak marhára nem biztos, hogy az illető el fogja árulni a nevét.

2020. júl. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Ha viszont nem ír vissza, az azt jelenti, hogy nem hajlandó válaszolni, tehát "valami bűzlik"."

Mármint neki bűzlik valami. Mondjuk hogy valaki egy számára ismeretlen számról azt hazudja hogy kereste?

Eszemben sem lenne válaszolni egy ilyen üzenetre. Hamarabb lenne az ötlet jutalma egy delete és tiltás.

2020. júl. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
5, hát semmi sem garancia, mindenesetre ha nagyon sürgős, akkor érdemes megpróbálni ezt. Nekem volt, hogy számomra ismeretlen szám keresett, visszahívtam, és kiderült, hogy tévesen tárcsázott engem, de bemutatkozott.
2020. júl. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
3 Az az alap, hogy privát számról nem telefonálsz senkinek.Ez az alap.
2020. júl. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8, kb egy éve privát számok zaklatnak, van olyan, hogy felveszem és adatokat kérnek tőlem, hol lakom, hol születtem, stb. Nyilván csak lerakom. Szóval innentől abszolút nem érdekel, hogy kit mit gondol erről.
2020. júl. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Engem több mint 24 éve zaklatnak-mostanság volt kevesebb belőle és mégis sosem hívok senkit privát számról. Hanem kiírt a számom. Az elmúlt 2 évben van viszonylag kevesebb, de ugyan az az ember hívogat magát közvélemény-kutatónak adja ki, de még beszélni sem tud a telefonban értelmesen.Tehát millió % hogy kamuzik.


És 5x volt számcserém.

2020. júl. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!