Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen kamaszkori lázadásaitok...

Milyen kamaszkori lázadásaitok voltak? Szüleitek hogy reagáltak?

Figyelt kérdés

2020. júl. 30. 10:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
31%
Hazavittem egy 40 éves ukrán prostit amíg nyaraltak. Nem tudnak róla.
2020. júl. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
#1 azóta is ott lakik?
2020. júl. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
43%
Van 2 éve egy 3 évvel idősebb barátom, akivel még nem találkoztunk, de a szüleim nem tudnak róla. Nem lázadozásnak szánom mondjuk, csak egyszerűen nem érzem magam biztonságban a családban, és valakihez "menekülnöm" kell. De amúgy nem lázadozom.
2020. júl. 30. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
Nem szóltam hozzájuk két évig.
2020. júl. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%

Haj viselet, öltözködés, küzdő sportok, nem otthon alvás, külföldi utak, zene, bőr varrás, drogok, extrém sport, pirotechnika.


Mindegy volt. Annyit kértek, hogy mondjam meg mikor jövök. Ha azt mondtam 2 hónap és 9 óra múlva, akkor addig nem hívták a rendőrt, hogy eltűntem.


Szerencsére se mobil, se digitális fényképezőgép, se fb nem volt akkor, így nyugodtan robbantgathattunk az elhagyott bányában, fetrengtünk a saját hányásunkban, építettünk bunkert a fa tetején, ahonnan kukkoltunk, mentünk 2 hetes vízi táborba, ahol feketén horgászva szereztünk 0 pénzből kaját. Mentem munkásnak, hogy utána 3 hétre eltakarodhassak külföldre világot látni.


Amíg megvolt, hogy tudták, hogy kB hol járok, melyik ország / országrész és mikor jövök, azt csináltam, amit akarok.


Egyszer kerültem olyan bajba, amiből nem tudtam egyedül kijönni, a többit mind megoldottam magam legyen szó testi sérülésről (9 törés, 23 öltés, égési sebek, stb), vagy kár helyre hozásáról (építkezés, festés, takarítás).


Volt, hogy balhé volt otthon, akkor inkább egy parkban aludtam (télen is).

2020. júl. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
78%

Nem buliztam, nem hódított meg sem a cigi sem a pia.


Visszabeszélni, azért rendesen tudtam, és gyakran én azzal akasztottam ki anyát.

De így ilyen hu de nagy kicsapongásom nem volt.


Egyszer ittam életembe először 17 évesen, 6 pici pohár székelyföldi pálinkát és biciklivel mentem haza, és ott vihorásztam 11 órakkor a kapuba aztán beszédültem az ágyba, akkor talán 3 napig nem nagyon szólt hozzám, de így ennyi volt.


Tehát én viszonylag rendes és rendezett tinikort éltem.

2020. júl. 30. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
62%
Fekete rúzs. Azon nagyon kiakadtak. 😁 A mai napig nem értem, miért.
2020. júl. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
73%

Semmi extra nem volt, nem buliztam, nem ittam, nem szexeltem, nem voltak kicsapongások, semmi hülyeséget nem csináltam. Néha visszabeszéltem, azt is bántam utána rögtön.

Már így utólag bánom, hogy nem voltam egy kicsit jobban kamasz, jót tett volna ha nem akartam volna mindig mindenkinek megfelelni és ezért "jó kislány" lenni. Akkor nem felnőtt fejjel kellett volna megtanulnom lesz.rni bizonyos dolgokat és rájönni, hogy mindenkinek úgyse lehet megfelelni, nem fog mindenki szeretni.

2020. júl. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
74%
Nem mentem haza fel evig, ha otthon voltak. Tudtak hogy elek, olykor hazamentem furdeni, atoltozni, ha dolgoztak. Akkor mar volt autom, abban aludtam, vagy baratnonel, vagy haveroknal.
2020. júl. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
83%
Nem volt semmi extra tinilázadós dolgom. Tök normális voltam, nem volt semmiféle lázadásom. Amikor a tinikor elmúlt, akkor viszont szembesítettem a szülőket azzal, hogy milyen negatívak voltak és hogy álltak hozzám. Az apám normálisan fogadta és elismerte, hogy igazam volt. Az anyám ilyenre képtelen.
2020. júl. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!