Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet megtudni, hogy mit...

Hogy lehet megtudni, hogy mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Villanyszerelőre van szükségem. A környéken végighívtam azokat, akiket ajánlottak, utána azokat, akiket találtam. Vagy elvállalták, vagy nem, de mind talált rajtam kívül álló okot, hogy ne csinálja meg (felmérni is csak egy jött).


Hogy tudok utánajárni, hogy mit csinálok rosszul?



2020. júl. 31. 10:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert általában felvállalnak mindent (nem csak ők) ha ráérnek, ha nem, azután ha tudnak mennek, ha nem akkor nem. Nem tudom mi a munka nálad, de először a nagyobb, lóvésabb melókhoz mennek, vagy a kis meló gyors pénzhez.
2020. júl. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tele vannak melóval a következő fél évben.. pihenni sincs idejük. Nem csodálkozom, hogy nem vállalja el senki.
2020. júl. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Inkább írd le a panaszod itt s még lehet te is megoldod szaki nékül...


Egy távoli ismerősnek-nyuggernek néha villogott a szobalámpa...szerelőt hívott 20e-ért....betekerte az izzót jobban, munka elvégezve:DDDDDDDDD

2020. júl. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A munka 91%-át meg tudom csinálni. Két vezetékhez kell szakember, de ahhoz, hogy kijöjjön muszáj az egészet csináltatni. (10 perc munkáért én se szívesen mennék sehovs)
2020. aug. 2. 13:18
 5/6 anonim ***** válasza:

4


Néma gyereknek az anyja se...Sok sikert...

2020. aug. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Meg lett a megoldás. Egy ismerősöm ügyfele villanyszerelő. Ő kiküldte az embereit.
2020. aug. 11. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!