Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kedves Gyakorikérdezők! Meg...

Kedves Gyakorikérdezők! Meg szereteném kérdezni tőletek ,de őszintén. Milyért van itt ennyi megkeseredet ember gyakori kérdéseken miért kell boldog, boldogtalanba belekötni?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre tele van megkeseredet emberekel a gyakori kérdések akik olyan emberekbe kötnekbele akiknek sokal nagyobb problémájuk van.

Nem egyszer láttom,hogy autistáknak egyébb idegrendszeri betegségben szenvedő embereknek ,fogyatékos emberkenek olyanokat írkáltok ide,hogy leírni se merem.

Bírom mikor valakinek nem jön össze egy jó munkahely ,vagy éppen még szűz (mint ha az olyan nagy baj lenne,túl drámáza az egészet) ez miatt itt éli ki magukat ráadásul olyan embereken akik nem tehetnek a betegségükről mert vagy születesüktől ilyenek vagy nem lehet változtatni az álapotukon.

Én megértem mindenkinek van rossz napja az életben ,vagy esetleg hozot egy rossz döntést ami miatt nem lett olyan az élete amit eltervezet ,de ő még mindig tud rajta változtatni ,újra diplomázni ,új dolgot tanulni,stb.

Ráadásul tele van szűz fiuval akik bár szűzek ( és eből túl nagy drámát csinálnak ) mellete van jó munkája vagy családja,és elmenek egy kicsit kondizni rendbe teszi magát lelkileg és testileg is és előbb utobb lesz barátnője ,helyre jönnek a dolgai.

Visszont ezek az emberek aki itt tőltik ki a haragjukat olyan dolgok miatt amin simán lehet változtatni ,néha bele gondolnak ,hogy csak azért mert van egy kis rossz kedve miket ír és kommentel néhágy olyan embernek akiknek tényleg komoly problémájuk van amin nem lehet segíteni.Szerintem ti bele se gondoltatok abba ,hogy lehet nagyobb bajotok annál,hogy még nem voltatok nővel vagy épp nem milliós fízestésetek van ugyan is sok ember van akinek soha életébe nem lesz lehetősége dolgozni ,és tényleg soha életében nem lesz lehetősége egy lánynál vagy fiúnál sem,és nekik nem csak az a bajuk hogy szexet nem kapnak hanem az hogy társat nem kapnak ,mert az emberek nagy része nem akar egy beteg emberel együt lenni.

Mikor valaki ide ír végső elkeseredésében (sose lehet tudni mi a baja ) akkor nem olyan kommentekel kell szegényt fogadni,idézlek titeket "te nyomorult rohagy megy" vagy "te tanulatlan álat minek szült meg anyád".

Inkább el kellen gondolkodni azon ,hogy vannak olyanok akik azért nem tudnak tanulni mert betegek ,oxigén hiány,autizmus ,down szindromás vagy egyébb olyan probléma amivel örül ha egyáltalán a hétköznapi feladatát eltudja láttni,tanulni meg képtelen nem tehet róla,vagy mikor kiosztotok ebereket egy keresszékes embert aki nem talál munkát szegény,és ti még rátesztek egy lapátal mert még be is szoltok neki,vagy egy szkrizofént aki házi kezelés alatt áll ,azt nem is kell mondanom ,hogy dolgozni egyikötök se lenne vele hajlando mert beteg munkát nem atók neki és utána még belekötök itt szerencsétlenbe ,te miért nem dolgozol ,stb,közben ezt a kérdést fel lehetne tenni nektek is mikor telyesen egéséges emberként sokan nem dolgoznak (mindenkinek a magán ügy mit csinál ) akkor egy beteg embert miért kell megalázni,vagy agyatok végre neki munkát.

Persze nem csak itt ilyenek az emberek a való életben is ,az unokatesvéremet minden nap verték a betegsége miatt ,nagybácsikám meg öngyilkos lett mert a helyett hogy segìtséget kapot volna ,még az emberek rá is tetek egy lapátal ezért inkább megölte magát.

Kérdezem néha gondolkodtok azon mit írtok ide,esszetekbe jut az ,hogy veletek is megtörténhet ez vagy netalántán a születendő gyermekem lesz ilyem eszébe jutott ez már valakinek is?

És ráadásul olyan emberek írnak ide szörnyü kommenteket akiknek lenne lehetőségük változtatni az életükön ,de ez helyet inkább magatehetetlen beteg embereket bántanak.

Tényleg elgondolkoztok néha ezen ,miért csináljátok ezt miért jó ez nektek?

Miért nem vagytok azért hálásak amitek van ,egéségeseg vagytok,tudtok egyetemre járni,dolgozni,és akármenyire is elönytelen a külseje valakinek (tud rajta változtatni ),de sajnos van ilyen aki ezt nem tudja megteni peddig minden vágya lenne egy olyan élet ami néhágy rosszindulatú kommetleőnek van ,akik csak azért hurogják le szerencsétleneket,vissza kapják az elvesztet önbizalmukat.

Mikor lesz ennek már vége ,hogy az emberek így bánnak egy másal?

Összinte leszek engem ,nem érdekel hogy mérnök vagy ,ápolonó vagy e ,boltieladó vagy vezérigazgató,gazdag vagy szegény ,van munkád ,nincs munkád ,gyerek vagy felnőtt vagy nő esetleg férfi.

Számomra ezek az emberek mind egyformák ,akár tetszik akár nem.

Leírhatnátok összintén miért van ez az egész kiváncsi vagyok,ki miért teszi ezt?

Persze számítok a legdurvább kommentekre,hogy elmondtok minden féle ,szemét ládbák ,de talán lesz egy értelmes kommetelő is.



2020. júl. 31. 14:03
A kérdező szavazást indított:
Van itt olyan ember aki egyetért velem,
Mást is zavar az hogy ilyen igaságtalnok az emberek egymásal?
Vannak itt olyan emberek akiknek beszologat itt az oldalon?
Van itt olyan akit a betegsége miatt születési rendelenesége miatt bántotak gyereként ezért kárt tett magában?
15 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Ezt nem fogom végigolvasni. Ilyen opció miért nincs?
2020. júl. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom, túl hosszú
2020. júl. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
Hosszu..... Bocsi nincs sok idom.
2020. júl. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
85%
Gondoltál már regény írásra? Olyan unalmas az egész szösszenet.
2020. júl. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

#4

Nem szeretek írni így nem gondoltam.

2020. júl. 31. 18:30
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Te tudod egyáltalán mivel járnak az általad említett elváltozások, betegségek?

Ha meg kisregényt szeretnél írni, tanulj helyesírást és fogalmazást.

Nem jár ide mindenki kötözködni, nagyon sok normális válasz érkezik.

2020. aug. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Kedves hatos ,sajnálom,hogy magadra vetted.

Természetesen, sajnos tudom.

Nah ,láttod már megint megy az itélkezés úgy hogy nem is ismersz ,nem baj ezek szerint te se vagy jobb.

Ezek tények drágám..

Írj valami mást az írásképem kivételével ,mert ez annyira unalmas.

Tanuljak meg írni megtanultam annak elenére,hogy az orvosok azt mondták sose fogok ,úgy hogy már túl tejesitetem magam.

Ez van!

2020. aug. 1. 00:37
 8/18 A kérdező kommentje:

Segítek még mibe tudnál bele kötni,a járásom is egy kicsit fura ,ugyan azért a dolog miatt ami miatt úgy volt hogy olvasni se fogok tudni...

Tényleg nem érdekel már.

2020. aug. 1. 00:39
 9/18 anonim ***** válasza:
6os vagyok, bocs, de aki kiírja ide a kérdését, vállalja a következményeit. Talán szeretnél más elbírálás alá kerülni, mint a többiek? Nem azért írsz ki kérdést, hogy arra őszinte válaszokat várj? Ha ez nem megy, ne írj ide kérdést, nem fognak azért kivételezni veled, mert rokkant vagy, ez az oldal nem erről szól.
2020. aug. 1. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

#9

Nem ,szerintem te nem érteted mit írtam.

Röviden olyan emberek aláznak meg itt sulyosan beteg embereket és nem csak itt a való eletben is ,akiknek alig van valami baja aból a kis bajbol csinál egy óriási bajt,persze azal még nem is lenne gond ,de itt éli ki magát és elég durva kommentek szoktak születni.

Mikor valaki öngyilkos akar lenni és akkor itt még beszologatnak neki olyanokat idézem "te nyomorult dögölj meg".

Vagy mikor egy beteg ember leírja hogy le van százalékolva aztán még arra is durva beszologatások jönnek.

A legrosszabb hogy egyböl itélkeznek itt az emberek olyan emberek ráadásul akik nem hogy jobbak lennének.

Szegény unokatesom is kikészült mert folyton verték,mert hogy beteg.

Milyen világ ez egyátlan ?

Mindegy ,persze nem tudod miről van szó,de tudod nem is számit inkább a mentalitsal van a gond és a feldogásal.

Én csak annyit írtam hogy az embereknek nem kellene ilyen szemét ládáknak lenni egymásal,de igazad van végül is legyen mindenki tapló a másikal.

Te amúgy vagy most regisztráltál ide vagy nem sok kommentet olvasol.

Nah mindegy én csak leírtam,hogy ez nem valami szép dolog ,de ti tudjátok.

2020. aug. 1. 12:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!