Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elképzelhetőnek tartjátok,...

Elképzelhetőnek tartjátok, hogy 50-100 év múlva normális lesz mezteken képeket kirakni?

Figyelt kérdés

Most gondoljatok bele 50-60 éve mennyire elítélendő volt már az is, ha a szoknya kicsit feljebb ért a térdeknél..

A fürdőruhák is viszonylag sokat takartak akkoriban. De még 10 éve is emlékszem, hogyha valaki kitette a mellét a képeken mennyire savazták, mostmeg már azok is kiteszik, akik akkoriban leszólták őket.


Sok lány a volt iskolámból, ismeretsegi körömből meg már úgy rakja ki a fenekéről a képet, mintha a világ legtermészetesebb dolga lenne.


De egyébként mostmár kevésbé botránkozik meg rajta az ember úgy vettem észre.

Rengeteg ilyen lány van, ilyen képekkel. Utcára is olyan rövidnadrágokat vesznek fel, hogy fel nem bírom fogni.. kilátszik nemhogy a fél feneke, de már a 3/4-e.


Szerintetek lehet, hogy éveken belül már nem is lesz gáz meztelen képekkel nyomulni a közösségi oldalakon? Szinte már most is alig takar néhány ruha vagy bikini, amiben pózolnak. Van, aki melltartót sem vesz a póló alá, élvezve, hogy látszódni fog a képen ez..


2020. júl. 31. 19:16
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Ne abból indulj ki, hogy repedtsarkúéknál mi a "normális".
2020. júl. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhetőnek, sőt, nem is kell hozzá annyi év. A trendek kedveznek ennek.
2020. júl. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Tulajdonképpen már most is előfordul, pl. modelleknél és teljesen elfogadják az emberek. A tinikislányoknak ehhez még nincs merszük, mert ügye ők még csak nagynak akarnak tűnni, de valójában még ott a tojáshéj a seggükön.
2020. júl. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
De miért bűn a meztelenség? Senkinek nem ártasz vele amúgy. Remélhetőleg normális lesz és nem kell majd félni tőle mint a tűztől..
2020. júl. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Már most is vannak olyan fürdő ruhák amiből szinte ki van az egész punci, csak a lukat takarja el. A mellen meg csak a bimbót. Nekem tetszene ha ezt hordanák a csajok, de szerintem ez nem fog megtörténni.
2020. júl. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy kulturális szintlépés lenne, de nem vagyok benne biztos, hogy így lesz.

Annak, hogy az utcán előfordulnak kissé kilógó fenekek, nincs különösebb jelentősége, a legtöbb korszaknak megvan a maga merész és fiatalos ruhadarabja. Napjainkban a p.csanaci, de például sokkal magasabban van a nadrágok dereka, mint tíz-tizenöt éve, amikor alig lehetett úgy leülni, hogy ne látszódjon felülről a bugyi. Vagy fürdőruhák: oké, látni egy-két bátor darabot, de ez inkább kivétel, mint szabály - a kilencvenes évek elején sokkal szélesebb körben viseltek merész, magas combkivágású egyberészest, mint pl. ma a tanga bikinialsót.

Ami a meztelenséget illeti: nudista strandok például jó ideje vannak, de eközben a prüdéria, az emberi testhez való szégyellős hozzáállás és a meztelenség kulturálatlan kezelése valahogy mindig újratermeli magát.

2020. júl. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szóval akik ezeket a ruhákat kitalálják biztos nagyon meg akarnak gazdagodni azt hiszik ez lesz az új trend de ez nem fog beválni. Épesszű lány nem fog ilyet hordani. Szóval a lényeg, nem nem lesz normális. Ez igy van jól végülis.
2020. júl. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amúgy én is 4-essel értek egyet, mi a fene olyan nagy bűn a meztelenségben.
2020. júl. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Én inkább 5 millió év múlvát várom, amikorra kihal az y kromoszóma és a nők végre úgy létezhetnek hogy a férfi lakosság 90%a nem keres folyton okot a b aszogatásukra. De most komolyan; a gyk alapján az a világ legégetőbb gondja, hogy a nők felvesznek néha egy jóga nacit, vagy 40 fokban egy topot. Nem csoda hogy Természet Anya meg akar szabadulni tőletek.
2020. aug. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
9. Férfiak nélkül nem tudnátok létezni, és keress normális párt magadnak, úgy látom nagyon a lelkedbe tiportak.
2020. aug. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!