Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki ismeri Jennifer Love...

Ki ismeri Jennifer Love Hewitt-et? Neki a " Love " az a második neve? Ez egy teljesen normális név?

Figyelt kérdés

Ennyi erővel hívhatnám a gyerekemet János lóvé Kardosnak.



>Vegyétek humorral <


2020. júl. 31. 22:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Ha egy gyereknek lehet azt a nevet adni (Amerikában), hogy Erőszak a 17-es buszmegállóban, szerintem egészen átlagos név :) Azért szerintem a születendő generációk érdekében reménykedjünk, hogy nálunk nem szalad így el a ló...
2020. júl. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Magyarországon nem, nálunk van egy ajánlott névlista, amiből választhatsz, ha valami speciálisat akarsz, ahhoz engedély kell. USA-ban nincs ilyen, lásd például Elon Musk gyerekét X Æ A-12 -nek hívják [link]
2020. júl. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem hívhatnád, mert a magyar jogszabályok nem engedik meg
2020. júl. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az USA-ban nincs szabályozva, hogyan nevezheted el a gyereked.
2020. júl. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
USA bizonyos államaiban igen. Itthon nem. De azért itthon is akad bőven érdekes név. Életke, Fahéj, Gyémánt, Gyömbér stb.. Nem tudom hívnak e valakit így (ha netán olvassa is ilyen nevű a kérdést, elnézést, nem rosszindulatból írtam), de anyakönyveztethető nevek.
2020. júl. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mivan ha elmegyek az USAba, adok valami hülye nevet a gyereknek és utána vissza jövök? Van így értelme a magyar jogszabályoknak?
2020. júl. 31. 23:09
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez lehetséges, de őszintén.. Ki menne ki Amerikába, megcsinálja az esetleg szükséges jogi procedúrákat, csak azért, hogy ott szüljön egy gyereket akit elnevezhet valami hülye néven és utána visszajöjjön és ki akarná egyáltalán sz..ni a gyerekét olyan nevekkel? :D Értelme van, de nyilván nem ilyen abszurd forgatókönyvekre van kiélezve. Viszont jót nevettem a kérdésen, köszi :D
2020. júl. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%

"Mivan ha elmegyek az USAba, adok valami hülye nevet a gyereknek és utána vissza jövök?"

Eleve nem fogsz csak úgy kijutni az USA-ba. Pláne ha gyereket vársz, akkor különösen kicsi az esélye, hogy vízumot kapj, mert sokan szeretnék kihasználni hogy a gyerekük amerikai állampolgár lesz, ha ott születik, és próbálnak tenni ez ellen.

2020. júl. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Állampolgárság kell. Magyarul hogy egy amcsi legyen a gyerek másik szülője legalább.


De miért alázod meg te is a kölköd itthon okádékul hangzó nevekkel? Nem hiszem el, vannak emberek, akik ennyire önző szemetek, hogy nem gondolnak arra, hogy a gyerekük egy életen át viseli azt az ostoba szar nevet, amit adnak neki...

2020. júl. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Itthon is van épp elég hülye név válogass abból:-D
2020. aug. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!