Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok Hey Julie...

Mit gondoltok Hey Julie youtuber-ről?

Figyelt kérdés

2020. aug. 3. 00:03
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
56%
Szép dolog az egészséges, rendezett életmód, de az ő tálalásában ez egyrészt unalmas, és semmitmondó. Tipikus közhelyes zsebfilozofálás. Kb Szabó Péter női változata. Másrészt a vegánság ilyen szintű egyoldalú, és görcsös propagálásával sem tudok azonusulni. Szóval valószínű nem is én vagyok a célközönsége. Én nem kedvelem az ilyen túl halvérű, humortalan, megalszik a tej a szájában típusú embereket.
2020. aug. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
73%
Nekem nagyon szimpatikus, engem(és sok más embert) inspirál és szórakoztat. Szerintem egyáltalán nem görcsös a vegánság tálalása, én tudtam tanulni tőle.
2020. aug. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
53%

Ő egy mézes-mázas csomagolásba rejtett megélhetési influencer.

Nyugis, unalmas videói vannak. Elalváshoz tökéletes.

Szomszédlány tipus, csak ő megél ebből a sz*rból, amit csinál és sajnos veszik mint a cukrot (ruháit, szponzorációk, patreon)...


Majd ha végetér neki ez az influencerkedés (amit sokszor kijelent, hogy nem szeret, pedig ez a valóság, ha szereti, ha nem) akkor majd megnézem mit fog kezdeni magával.


Segge alá adtak egy lakást és most láttam, hogy 300-400 dollárt döbnek neki össze a követői patreonon. Plusz az insta+youtube és szponzori pénzek.


Kérdés, mi a tartalom, mert én nem találtam?


Kirakja a kedvenc sorozatáról az áradozásait. De ez az ő véleménye szerint kemény munka.

Most őszintén, csinált 1 órás liveot az édzsbíó megtámogatta, vágni nem kellett, csak néha vizet inni közbe, hogy ne tikkadjon meg. Ez a nagy meló?


Az influencerek képesek magukat sajnáltatni, hogy vágni kell, meg ötletelni, megvalósítani.

Hát ez nagyon kreatív volt...

2020. aug. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
82%

Amit az utolso mond, abban van valami. Ezen mar en is gondolkodtam.

Egyebkent O tipikusan az a semleges influenszer, aki sem hideget, sem meleget nem valt ki belolem. Nem zavar, hogy van, de ha nem lenne sem tunne fel.

2020. dec. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
42%
Megvették azt a lakást, ahol most laknak? Úgy, h mind a ketten otthon vannak, mármint h Julcsi yt, párnacsata, ruháktervezése a férje pedig twichen sztríííímel, ha jól tudom....Hm, akkor jól csináljak amit csinálnak.🤷🏼‍♀️🙂
2020. dec. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
100%

5,

Hmmm, aki meg egészségügyben dolgozik vagy tanár, biztos szarul csinálja amit csinál és azért nem tud egyről a kettőre jutni... :) :) :)

2020. dec. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
91%

6,


Én nem ezt mondtam, kérlek be forgasd ki a szavaimat. Csak azt, hogy azert mert valaki influenszer vagy twichen van fent, csak ezért nem tudom "jaj menj a francba".🤷🏼‍♀️ Azért sokkal értelmesebb, mint egy Pixyre, aki a gyerekeire meg a zavaros magánéletére húzott fel egy YouTube csatornàt....


Borzalmasan elszomorít, hogy egy egészségügyben dolgozó, egy tanár stb. nem tud egy normális/jó életszínvonalon élni.

2020. dec. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Annál a Pixyrenél bárki jobb. Az a ő csatornája maga a pusztító alpáriság.

Remélem, ha végre összejön Julcsiéknak a gyermek nem adják el majd a gyerekkorát kilóra.

2020. dec. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

8,


Igen, totálisan egyetértek. Mondjuk én ott lemaradtam a sztoriban, hogy szült még egy gyereket annak a pasinak aki elhagyta egy újszülött gyerekkel? Ő a kőkemény proliság nekem, és elvileg az Ő csatornája arra hivatott, hogy gyerekneveléssel kapcsolatban adjon tanácsot más Édesanyáknak.😳😮


Azt én is nagyon remélem, hogy nem a gyerekkel lesz reklámozva a baba én idő ruhakolleksön.🙌

2020. dec. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Julcsiék rokontól kapták a házat ahol laknak most. Szóval nem ők dolgoztak meg érte.
2020. dec. 28. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!