Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet felmenni a dark,...

Hogyan lehet felmenni a dark, illetve a deep webre?

Figyelt kérdés
Még sosem voltam ott és kíváncsi vagyok mik lehetnek ott. Utánna olvastam, hogy le kell tölteni a tort, hogy biztonságba tartsa az adataimat. Ezt már megcsináltam, de hogyan tovább?
2020. aug. 3. 18:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
.onion linkek elérhetöek a neten.
2020. aug. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Melyik oldalra? Keress vagy kérj onion linket oda, amelyik oldalra fel akarsz menni.

Egyébként az, hogy letöltötted a tort, még önmagában nem fogja biztonságban tartani az adataidat, de csak hajrá... Gondolom youtubeon láttál egy titokzatos doboz kicsomagolós videót és most nagynak érzed magad..

2020. aug. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mármint hova a deep weben? Az oldal linkjét, amit meg akarsz nézni, bemásolod a böngészőbe. És mihez kell olyan nagy biztonságban tartani az adataidat? Mit akarsz megnézni? Asszem, jobb, ha nem tudom, de remélem azzal tisztában vagy, hogy még szükség van további beállításokra, nem elég, hogy letöltötted a tort.
2020. aug. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Átlag userként, csak a publikus dark web linkeket fogod látni, amivel semmivel se másabb, mint amit a google kiad neked. Az igazi tartalmakhoz, csak vip userként tudsz hozzájutni, ahol van minden. (pedofil tartalmak, csonkítások, ember kínzás élőben, drog és fegyver rendelés, hamis személyi és útlevél csináltatása...stb). Ilyen vip user státuszba nagyon nehéz kerülni, mert oda kőkemény pénzek kellenek és kapcsolatok, akik ismerik azt az ember és azt , majd azt, és végül azt akitől megkapod a linket és a kódot. Külföldön nem véletlenül vannak ráállva erre a rendőrség, és azok az emberek akik ebben utaznak, azok nem fogják csak úgy kiadni az adatokat. Egy zárt közösség, ahol ilyen mély tartalmak vannak. Amit ytben látsz az 0.
2020. aug. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
3. nem csak mondják hogy hackerek ellopják az adataimat meg stb. Mert egyszer rendeltem egy oldalról bankkártyával és az oldal megjegyezte. És azt nem akarom hogy a hackerek ellopják. De lehet hogy nem is tudják. Annyira nem vágom hogy mit tudhatnak meg rólam és mit nem.
2020. aug. 4. 11:29
 6/10 anonim ***** válasza:
de azt nem a deep weben lopják el, hanem akárhol :'D
2020. aug. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6. Akkor különösen ott :D
2020. aug. 4. 20:03
 8/10 anonim ***** válasza:
De mit akarsz bankkártyával venni a deep weben? Vesét?
2020. aug. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
uh, kérdező, neked a fejedben van eléggé dark...
2020. aug. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
59%
Millió ilyen kérdés van gyakorin.
2020. aug. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!