Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan, aki nem ért egyet...

Van olyan, aki nem ért egyet azzal, hogy a fiatal éveink a legszebbek?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, de el sem tudom kepzelni, hogy ezek legyenek életem legszebb évei. Nem tudom, hogy akkor milyen lehet a többi. Van esetleg más, aki úgy gondolja, hogy esetleg 25 fölött boldogabb mint alatta?

2020. aug. 5. 10:07
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Ezek egyéntől függnek és a körülményektől. Én fiatal huszonévesként elvesztettem a családomat, így a te korodban olyan problémák voltak rajtam, amikkel a legtöbb embernek 40-50 felett kell csak szembesülni. Nyilván ezért én sem mondanám, hogy azok lettek volna a legjobb éveim. Nekem 26 éves koromtól volt egy sokkal jobb periiódusom, de mindig lesz fel is út, le is út, ezért rossz passzban is próbáld a legjobbat meglátni.
2020. aug. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

Ez teljesen személyfüggő. Ott kezdődik, hogy milyen gyerekkorod van / volt. Ehhez képest lehet bőven jobbnak és rosszabbnak is érezni.

Amúgy általánosságban a te életkorod az, amikor a legnagyobb szabadságod van a legkevesebb felelősségvállalás mellett (és még fizikailag / szellemileg is a topon vagy), ezért szokták azt mondani, hogy ezek a "legszebb" évek.

2020. aug. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
35%
És honnan tudod, hogy milyen lesz az elkövetkező 20-40-50..., vagy ki tudja, hány éved? Most még egyáltalán nincs is összehasonlítási alapod.
2020. aug. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Egyénfüggő. Azok szokták az ilyeneket mondani, akiknek valami félrecsúszott az életükben és egyre rosszabb körülmények között élnek. Így nosztalgikusan emlékeznek inkább vissza és magukat vígasztalják rajtad keresztül is.
2020. aug. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyjából 2 éve érzem ténylegesen azt, hogy csodás az életem. Nem azért, mert nem történik semmi rossz, hanem egyszerűen csak sikerült elérnem valami olyan belső egyensúlyi állapothoz, amit nem cserélnék el semmiért. Mindenféle szempontból rendben van az életem és mostanában érzem azt, hogy élek, enyém a világ és megtehetek bármit, amit csak szeretnék. Most nemrég, a 30. szülinapomon egy kicsit számot vetettem az életemmel és én egyértelműen azt gondolom, hogy az utóbbi 2 év volt életem legszebb 2 éve és csak remélni tudom, hogy ez felfelé ível továbbra is. :)
2020. aug. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy 25 évesen kezdődött igazán az életem. Ekkorra értem el normális anyagi színvonalat, ekkorra fejeztem be a terápiát, amit a gyerekkori traumáim miatt kellett igénybe vennem, ekkorra lett önismeretem, ekkorra tanultam meg szeretni és elfogadni magam, ekkor lett szabadidőm és kezdhettem több időt tölteni a hobbijaimmal. Azóta minden évem egyre jobb, ha fizetnének sem szeretnék visszamenni az időben.
2020. aug. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!