Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon kiszívta a hajamat a...

Nagyon kiszívta a hajamat a Nap vannak olyan vilagos tincseim ami mar majdnem feher, lehetseges hogy a Naptol van?(vannak alapbol vilagos tincseim)

Figyelt kérdés

2020. aug. 6. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:

nem.


1 db pici tincs még oké, de tincsek már nem.

2020. aug. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazabol par hajszalrol van szo!
2020. aug. 6. 16:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt, a lányomnak meg van-sötét haj, és pár szál szőke-tényleg echte szőke hajszál.Nagyon pici tincsszerű. Mondjuk nálam már nem látszik mert festve van, de amíg nem volt festve simán látszott:D
2020. aug. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogyne. Középbarnából sötétszőke szoktam lenni nyaranta. :) Egy szőkés embernél simán kifehéredhet, főleg ha vékonyszálú a haja.
2020. aug. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Van olyan hajszalam ami a tovenel barna es a vegen egy kicsit vilagos szoke vagy osz! De mindenki azt mondja, h szoke fodraszt is kerdeztem csak en reagalom tul, hat nem tudom.
2020. aug. 6. 16:46
 6/8 anonim ***** válasza:
Az a tufabuktól van, nem a naptól, mert amit ott látni, még kopasz is lehetsz a végén;)
2020. aug. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Eddig meg nem hullik a hajam
2020. aug. 6. 17:25
 8/8 anonim válasza:
Lehetséges! Nekem a szőkésbarna hajamból a nyár végére szőke szokott lenni!
2020. aug. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!