Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi újság van veletek? Eddig...

Mi újság van veletek? Eddig hogyan telt a nyaratok?

Figyelt kérdés

Velem nemsok minden történt, sőt több rossz mint jó.( Azért annyira nem vészes 😂)

Át szeretném olvasgatni az eddig tanultakat,de nehezen veszem rá magam. Most leszek 10.-es.

Tudtok valami motivalót?😳



2020. aug. 9. 23:20
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Tudok motiválót. Képzeld azt ahogy kitör egy zombiapolipszis,vagy 2020 végén megint világvégét hirdetnek,mint ahogy minden évben ötször. Ennél motiválóbb nincsen.:D
2020. aug. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Eddig gyorsan telt a nyár!
2020. aug. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Elég unalmasan. Három koncertre mentem volna (mindhárom külföldi, nagyon ritkán jönnek errefelé), meg utazgattam volna. Ebből semmi nem jött össze ugyebár.

De legalább meglett a jogsim, ha kihozza a postás, akkor legalább Magyarországon belül megyek majd egy-két helyre. Azon kívül felmondtam a munkahelyemen, most épp pihenek a félrerakott pénzemből. De amúgy ez életem egyik legunalmasabb nyara, néha találkozok a barátaimmal, de amúgy itthon ülök és Simsezek.

2020. aug. 9. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is elég unalmasan telt eddig a nyár. Volt 1-2 találkozóm, de leginkább a nyelvvizsgámra készültem és vezetni járok. Ha nem is izgalmasan, de legalább hasznosan telik.
2020. aug. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Rammstein koncert ugrott, meg a komplett szerelmi eletem.
2020. aug. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Martin Garrix koncert úszott el, valamint ez a külföldi nyelvtanulásos cucc is.
2020. aug. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon gyorsan elrepült a nyár! Közben sajnos több program, utazás, nyaralás elmaradt, amit azért eléggé bánok, de volt így is mit csinálni.

De most leginkább a vezetésre koncentrálok, hogy még a nyár végéig meglegyen a jogsim.

2020. aug. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tényleg gyorsan eltelt!

Végig buliztam a nyarat heti kétszer be basztam a haverokkal voltam háromszor Balatonon többször is a velencei tónál voltam 1 napot a szigeten 1 hete voltam Olaszországban, Svájcban 2 hetet és 1 napot Németországban is.

Nagyon durván sűrű volt a nyaram és viszonylag elégedett is vagyok vele a koronavírus ellenére teljes nyaram volt.

Viszont sajnos az előre kitűzött célom nem sikerült: Nem lett csajom a nyáron továbbra se. Na majd ősz lesz az én időm xd

Egyébként talán jó is hogy vége március óta semmi kötelességem nem volt az online tanítás iszonyú laza volt tehát már igazán megeröltethetném magam mert lusta lettem.(mármint tanulás)

Ja és amúgy elég sokat edzettem egész sok izmot szedtem magamra nyár elejéhez képest úgyhogy ez is jo😂

Amúgy most megyek 11. Be

2020. aug. 27. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!