Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Borbély-ajándéjutalvány jó...

Borbély-ajándéjutalvány jó születésnapi ajándéknak?

Figyelt kérdés

Adott egy középkorú férfi (párom), akinek mindene megvan, ami mégse az nagyobb (több 10-100E)összegű, emiatt nehéz ajándékot választani születésnapjára. Lesz mellé saját készítésű torta, egy kisebb élményajándék (elmegyünk gokartozni), nyaralás utánra ez bőven elég és biztosan élvezni is fogja, de úgy gondolom még valami hiányzik. Borbélyhoz rendszeresen szokott járni, mindig ugyanoda, ugyanahhoz a személyhez egy neves borbélyszalonba, ezért jött fel ötletnek, hogy akkor az összeg erejéig legalább nem ő fizet. Ez szerintetek túlságosan elcsépelt vagy "szuper",szimpatikus ötlet?

A másik ötletem egy versenyautóvezetés lenne, de az a jelenlegi helyzetemben nem túl tárcabarát ötlet, valamint mivel már régóta együtt vagyunk, minden eddigi jó ötletemet elsütöttem már.



2020. aug. 10. 15:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha én lennék a párod helyébe, nem igazán tudnék örülni egy ilyen szüli-napi ajándéknak.

Akkor már inkább asztalt foglalnék egy hangulatos étterem eldugott sarkába, és meglepi gyertyafényes vacsi, a torta is ott lenne... szóval egy kellemes, hangulatos szüli-napi buli csak úgy ketten együtt

2020. aug. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Jónak jó az ötlet, de ha mondjuk szakállas, akkor olyan ajándékutalvány is jó lehet, amivel tud venni szakállápoló szereket. Ezeket jobb, ha ő veszi meg, mint ha találomra kapna valamit, azért célszerű az ajándékutalvány. Egyébként szerintem enélkül is teljes az ajándék: torta, közös élmény, nyaralás - ki kívánhat ennél többet?
2020. aug. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!