Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyi idő amíg újra sikerül...

Mennyi idő amíg újra sikerül talpraállni?

Figyelt kérdés

A vírus miatt arra “kényszerültem”, hogy haza kellett költöznöm. Most sikerül majd elhelyezkednem, de nem a legjobban fizető helyen.

Vannak fix kiadásaim, és természetesen haza is adok pénzt.

Más került ilyen helyzetbe? Mennyi idő amíg újra sikerül úgy talpra állni, hogy újra külön, saját életet élve lakhassatok?


2020. aug. 10. 22:16
 1/3 anonim ***** válasza:
H neked nagyok az igényei akkor sok ido lesz az. Egyevekbt ha nem akko hama.keress munkat szallassal es akkor úgy konnyebv
2020. aug. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Mi számít szerinted nagy igénynek?

Egy egy szobás albérlet, ahol végre nyugton lehet az ember? Szerintem az nem olyan nagy igény.

2020. aug. 11. 13:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor neked munkakell szallassal. Ugy ertetttem hogy nem eszel mindennap egy rud pickszalamit meg ilyenek. Akkor hamar visszatudsz jonni a kivant szintre. Egyesvoltam
2020. aug. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!