Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akik az autóban hangosan...

Akik az autóban hangosan hallgatják a zenét, azok miért mindig ugyanazt a "tuc-tuc" típusú monoton zenét üvöltetik?

Figyelt kérdés

Akármikor elmegy valaki úgy a ház előtt vagy bárhol hogy hangosan üvölt a zene a kocsijában, mindig az a tipikus "tuc-tuc" stílusú zene megy, 100-ból simán 99 alkalommal, egy kezemen meg tudom számolni hány olyat hallottam eddig hangosan zenét hallgatni aki nem azt bömböltette (valamelyik nap elment itt a ház előtt egy Rammsteint vagy valami hasonló német metal/rockzenét hallgató Renault sofőr, rendesen meglepődtem a jelenségen).

Szóval miért van az hogy ennyire domináns ez a zenei stílus, sőt gyakorlatilag mintha ugyanaz a szám lenne? Mitől annyira "menő" az? Mert nem hinném hogy a hétköznapokban minden ember erre a stílusra gerjedne, mégis aki az autójával feltűnősködik az mind ezt a kretén zenét hallgatja.



#autó #zene #techno #kretén #birka effektus
2020. aug. 12. 00:45
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Te a kocsiból nem a teljes zenét hallasz, hanem csak az ütemet. Ez a "tüc-tüc" igazából egy csomó pop és rnb számra is ráillik, és még az összes house meg hasonló cuccokra is.

Amúgy nem csak ezt hallgatják, de ez a leggyakoribb. Haver kocsijában szoktam lenni és ott is 2 rádióadó van belőve, mindkettő elég hasonló és ilyesmik mennek rajtuk. Ő azért hallgatja, mert van ez, meg a dankó rádió...

2020. aug. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Kérdező: Utolsó mondatoddal meg is válaszoltad... :)
2020. aug. 12. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Én pl ABBA-t, meg Iron maident szoktam bömböltetni, csak nem járok felétek. :)
2020. aug. 12. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
36%
Mert bepiálva, bekokkantva, 6 napja nem aludva csak így jó. Néha azért a csaj is mellette ülve meg csak így tud állni a cerka...
2020. aug. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
A Rammstein en felhuzott ablakkal bogetem, es sajat magamnak valo hangerovel. Bartokot meg otthonra tartogatom.
2020. aug. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 imnard ***** válasza:
86%
Sokkal menőbb lehet, ha a fél város is hallgatja azt, ami épp az autóban szól. Meg az is, mikor a mekis zacskókat szétszórják a parkolóban, vagy az útközben energiaitalos dobozokat kidobálók is sokkal menőbbek.
2020. aug. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
59%

Mert azt a TUCC TUCC zenét szeretjük. Ha kisgrofót szeretném, akkor azt ordíttatnám nyilván.


Amúgy nálam a kocsiban a legtöbbet BORIS BREJCHA megy, illetve HOZHO. Ezutóbbinak pláne nagyon érzelmileg is megérintő zenéje van a tucc tucc mellett.

2020. szept. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!