Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Eladók, van valamilyen emlékez...

Eladók, van valamilyen emlékezetes történetetek?

Figyelt kérdés
Akár, hogy ki kellett zavarni egy vásárlót, mert részeg volt, nem tudott viselkedni, arrogáns volt, semmi sem felelt meg neki, vagy aki sokat járt be koldulni és zavarta a többi vásárlót, ilyenekre gondolok.
2020. aug. 12. 16:23
 1/9 anonim ***** válasza:
54%

Amikor egy srac platform cipöt probalt es tölem kèrt tanàcsot hogyan hordja mert neylonharisnyàban csuszos es nem stabil.

Es 42 es szandikat probalgatott.

Es kedves volt meg minden.

Csak valahogy hiaba a mai vilàg nekem fura volt hogy ezt nekem kene magyaràzni egy ffinak hogyan lehet stabil egy nöi szandàl?



Ez hasonlo

[link]

2020. aug. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az igen, nem semmi darab. Engem sosem érdekelt különösebben egyébként, ki hogy öltözködik, legyen az férfi vagy nő, de azt megfigyeltem, hogy ha egy férfi nőként öltözködik, akkor azt valamiért nagyon extrémen teszi. Olyan darabokat húznak, amiket nekem nőként sem jutna eszembe felhúzni, a sminkről nem is beszélve. Semmi bajom a feltűnő kinézettel amúgy, de lehet azt ízlésesen is csinálni.
2020. aug. 12. 16:47
 3/9 anonim ***** válasza:
70%

Engem valahogy rossz erzes keritett azzal hatalmaba hogy mintha ra lennék "pàtyolgatàsra", cuki tanacsadasra "kenyszeritve", akaratom ellenere, egy férfinek.

Mert ki vagyok nekiszolgaltatva elvegre elado vagyok. Es mintha ezt ö "kihasznàlnà".


Teljesen màs mikor valodi növel beszelem meg a nöcis dolgokat valahogy.

2020. aug. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
28%
Talan jobb megfogalmazas: ra voltam "kenyszeritve"hogy nökent kezeljek egy ffit magyaràn.
2020. aug. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk volt olyan hogy hajnalba bejött egy hajléktalan leült a földre és elkezdett cigizni meg ordibálni és kizavartuk erre visszajött és be kellett zárni az ajtót hogy ne jöjjön vissza. De olyan is volt hogy bejött az üzletbe egy roma asszony és kért sajtburgert, kifizette, elkezdi enni és visszajön hogy mi milyen rohadékok vagyunk hogy ketchupot meg mustárt raktunk a sajtburgerbe és fél óráig azt magyaráztuk neki hogy azokat eleve tartalmazza a sajtburger, de nem értette meg és már elátkozott mindenkit mi meg csak röhögtünk.
2020. aug. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Az szép és ilyennel mit lehet kezdeni, semmit...:) Hozzánk egy fekete kendős, ruhás néni jár be a nagy gurulós kocsijával és minden héten "meghal valakije". Megáll az üzlet közepén és fekete ruhát akar, de ingyen és mindezt sírva, mindenki előtt.

Nem lehet vele mit csinálni.

2020. aug. 13. 15:30
 7/9 anonim ***** válasza:

Bárban (is) dolgozok, ami nem olyan, mint egy tesco vagy egy cipőbolt, de gyakorlatilag termékeket adok el :D

Volt már példa, hogy egy nővel pár óra beszélgetés után csókolóztunk. Olyan is volt, amikor továbbmentünk :)

Egyszer egy drogos csávót szolgáltam ki 5 vodka +tonikkal. Szépen leraktam a poharakat a vodka alá, aztán valami bezavart, és véletlenül át is raktam őket a tonikos csaphoz. Kérdezem mennyit öntsek bele...

Kiöntöttem, kifizette, tárcán elvitte. Aztán a kollégám mondja, hogy te, dehát nem is raktál bele piát 😂😂😂😂

Qrvasokat fizetett ki 5 pohár tonikra 🤣🤣🤣🤣🤣 De a legviccesebb az egészben, hogy úgy itták meg, hogy észre sem vették. Be voltak tépve, mint az állat.

Vannak még sztorik, de most nem jut eszembe.

2020. aug. 15. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyik munkás ember annyit ivott, hogy azt hitte elraboltak és fogva tartanak a boltban. Folyamatosan vette a kőmüves aktimelt és utána olyanokat mondott, hogy ha kettőt pislogok akkor nem szabad beszéljek róla. Kb. egy filmben képzelte magát amikor én csak egy szimpla eladó vagyok akinek kell a pénz. Nagyon szürreális volt, nem akart elmenni és a végén a rendőrséget is ki kellett hivni, hogy csináljanak vele valamit.
2020. aug. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor még egy kínai ruhaüzletban dolgoztam. Bejött két idősebb nő. Mindent feltúrtak, széthajtogattak, nézelődtek, de semmi nem felelt meg nekik. Kolléganőm rájuk szolt, hogy ne hajtsák szét mindet, van belőlük vállfán is, erre megsértődtek és a vállfásakat is össze,vissza széthordták.

Látszott, hogy csak provokácio. És tették is a gúnyos megjegyzéseket, hogy mi azért vagyunk, hogy utánuk elpakoljunk.

Aztán persze semmit nem vettek, és még a panaszkönyvbe is beírtak, de akkor már a fönöknek is eldurrant az agya és kb kidobta őket, a panaszt pedig kitépte a könyvből és kidobta.

Szánalmas és nevetséges, hogy nagymamakorú, jólszituált "hölgyek" így viselkedjenek.

Máshol játsszák az urat! A bolt nem az a hely...

2020. aug. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!