Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ha a rendőrség...

Mit lehet tenni ha a rendőrség nem csinál semmit egy zaklatóval?

Figyelt kérdés

Édesanyámnak volt egy párja, aki 10éve zaklazja az egész családot.

Feljelentéssel nem érünk semmit, soha nem volt belőle semmi. Videók vannak de a rendőrségen még csak meg se nézték.

A helyzetet nehezíti hogy a szomszédunkba lakik az illető.

Mások előtt megaláz minket az utcán,ordibál, dobálja a mi udvarunkra a szemetet, az utcán dobálja az autónkat, ha az utcán találkozunk az auto elé megy biciklivel nem lehet tőle közlekedni, bedobja a cigicsikket az autoba stb.

Kis városba élünk, a rendőrök már ismerik ha kihívjuk őket van hogy ki se jönnek, vagy ha kijönnek elintézik egy ejnyebejnyével, volt rá példa hogy bevitték de 2óra mulva ki is engedték.

Nem befolyásos ember szóval emiatt nem lehet, a rendőrök válasza mindig az hogy nem tudnak mit csinálni vele.

Rajta vagyunk a költözésen de nem egyszerű mert rossz környéken lakunk nehéz eladni a házat.

Folyamarosan fenyeget minket.

Mindez azért van mert édesanyámnak ő már nem kell és irigy hogy ő már nem lehet a család része, zavarja ha nekünk "jól" megy vagy boldogok vagyunk.

Megvan az oka hogy édesanyám elhagyta, nagyon uralkodó típus volt mindig is ha valami nem ugy ment ahogy ő akarta akkor robbant stb.

Egyszerűen nem hiszem el hogy ezt meg lehet tenni egy embernek minden következmény nélkül.

De azt se lehet hogy mi teszünk ez ellen mert minket nyilván egyből lecsuknának..

Hátha valaki tud valami tanácsot adni mert már nem bírjuk ezt így elviselni hogy a saját udvarunkra nem mehetünk ki mert folyamatosan magyaráz, ócsárol minket a legcsúnyább szavakkal.. próbáltuk szépen és kevésbé szépen javítani a helyzeten de semmi..



2020. aug. 14. 11:00
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
58%
10 Akkor nem érdekelne a ház. A családom nyugalma fontosabb mindennél, és bármilyen értéknél is.
2020. aug. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Édesanyám egyedül él. Vagyis velünk

Mi elfogunk költözni nyílván akkor jön velünk és majd lesz valahogy de jelen pillanatba úgy áll a házunk hogy nem lehet beköltözni nincs rajta tető stb.

Igyekszünk de nehéz és sok pénz.

Anyukám nem szeretne ránk hitelt és tartozást hagyni de tudja hogy nem valószínű hogy ki fogja tudni fizetni és ránk marad.

Én nem tudok már hitelt felvenni mert a ház miatt már vettem fel azért hogy megvegyük..

Akárhogy is én megértem őt is, és nem tudnám rábeszélni

2020. aug. 14. 11:30
 13/21 Thispain ***** válasza:
100%
Amit még megpróbálhatsz, az feljelentés tétele másik városban. Ezen kívül csak a baseboos ütő stílusos használata, vagy a zaklató nyelvének kivágása jut eszembe.
2020. aug. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ezt még megpróbáljuk hátha..

Nem is gondoltunk rá mert nem gondoltuk hogy ilyet lehet

2020. aug. 14. 11:48
 15/21 anonim ***** válasza:

"Fillérekért" vehetsz kamerát, amivel felveheted azt, hogy miket művel.

Azután feljelentés!

2020. aug. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Bár nem engem zaklattak de részese voltam a dolognak. Nem volt ennyire durva, de azért rémisztő volt, úgyhogy eltudom képzelni a helyzeted. Itt azt mondta a rendőrség, amíg vér nem folyik nem tehetnek semmit. És ettől fordul fel a gyomrom. De ha az ember saját kezébe veszi a dolgot akkor meg őt veszik elő :(

Ha valóban rossz környéken laktok, biztos találtok verőembereket. Legyen nálatok paprika spray és használjátok. Esetleg keressetek fel különböző szervezeteket, hátha valamiképp tudnak segíteni. Rendőrségre nem számíthattok hiába írjak hogy szereljetek fel kamerákat...

2020. aug. 14. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

15.

Van kamera, feltéve mindenről van videó de el se vették a pendriveot amire tettük hogy megnézzék

16

Igen nekünk is ezt mondták hogy amíg vér nem folyik..

Undorító ez amúgy.

Már egészségügyi problémáink vannak a stressztől amit okoz ez az egész.

Nyilván jó lenne megveretni hátha de tudom hogy nem segítene ez se.. és igazából nem szeretném ha más emiatt börtönbe kerülne, vagy esetleg mi mert kiderül

2020. aug. 14. 17:17
 18/21 A kérdező kommentje:

Jajj es a paprikaspray-en is tul vagyunk mar :D

Szerintem mar immunis ra:/

2020. aug. 14. 22:30
 19/21 anonim ***** válasza:
Max. biztonsági szolgálat alkalmazása a háznál.
2020. aug. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Elég szomoru hogy a zaklatottnak kell még kitalálni valamit mert a balfasz rendőrség csak már mig tragédia nem lesz.Ha meg megvered az ilyet téged visznek el.Próbáld nagyobb kapitányságokon budapesten.
2020. dec. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!