Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valaki megoszt magáról egy...

Ha valaki megoszt magáról egy erősen dekoltált felsőben egy képet attól ribi?

Figyelt kérdés
Nem szoktam ilyesmit csinálni, szeretek nőiesen öltözködni, de arra szoktam figyelni, hogy azért ízléses maradjak. Ez tegnap este nem nagyon sikerült, egy olyan ruhában mentem el szórakozni, ami nagyon kiemeli a mellemet és később töltöttem is egy képet, amin egyértelműen az volt a lényeg. Mikor felébredtem egyből töröltem és most szégyellem magam, hogy akik látták biztos ribinek gondolnak. Közben viszont talán nem kellene foglalkoznom mások véleményével, meg egyébként se megy más sem garbóban bulizni. Ti ha egy ilyen képet láttok ismerősről/munkatársról akkor negatív véleményetek van róla?
2020. aug. 16. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Nem.... Felejtsd el ezeket a hulyesegeket, plane nyaron nyilvan olyan ruhaban bulizik az ember, amiben nem sul meg (ok, tegnap huvos volt), meg amugy is, ez egy ruhadarab, nem a szemelyiseged meghatarozo resze.
2020. aug. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 TheElmorGhost ***** válasza:
22%

Akinek negatív véleménye an erről azt irígységből teszi mivel vagy nem meri meg mutatni ő sem az előítéletek miatt vagy nincs is neki.

Ne gondold túl ha neked teszik ne szégyelld.(azert a határt ne lépd át pl.egy jobban kivágott póló amiben látszik a dekoltázdod az a határ ami bele megy.)

20L

2020. aug. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%

Nem leszel 'ribi' azért mert ilyenben voltál, de az internet népe mindenért is elítél. Akik ismernek azok lehet nem gondolják ezt rólad, de egy idegen lehet egyből elítél ezért.


Én nem lennék negatív véleményen, főleg hogy törölted is az említett képet. Maximum ha nagyon jó munkatársam(aki már szintén jó barátom)/barátom akkor egy hétig szekálnám vele finoman a jó ízlés keretein belül. Viszont egy sima ismerőst hagynék ezzel a témával. Szóval úgy általánosságban semleges és valószínűleg el is felejtem a nap végére amit láttam.

2020. aug. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
Az internet népének az is baj, ha sokat és az is, ha keveset posztolsz. Ugyanígy a sok és a kevés ruha is. Az is, ha van véleményed és az is, ha nincs. Maradj énazonos, legyél olyan online, amilyen a való életben, mutasd magad olyannak, ahogy a barátaid, kollégáid ismernek. Úgy is fognak utálni meg pszichoanalizálni, de le kell szarni. Távolról könnyebb gyűlölni másokat. Legyél boldog és szard le, min csámcsognak azok, akiknek az a napi program.
2020. aug. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
31%
inkább közönséges és így akarja felhívni magára a figyelmét a férfiaknak.
2020. aug. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!