Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen az élet a börtönben?

Milyen az élet a börtönben?

Figyelt kérdés

Szerintem a filmekben rohadtul nem jön vissza mit élnek át azok akik bekerülnek. Sokszor túlromantizálják. Félreértés ne essék, nem sajnálom őket. Szerintetek milyen lehet valójában odabent? Főként attól kérdem aki megjárta...


És az mennyiben igaz, hogy a férfiak megerőszakolják a másikat? Ezt nem is értem, hogy miért...


Köszi a normális válaszokat előre is :D



2020. aug. 19. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Magyarországon egész jó sorsuk van, olyan mint egy lepukkant szanatórium. A börtön őrök szinte dísznek vannak mert a rabok szinte bármiért eljárást indíthatnak ellenük. Ott tényleg érvényesül hogy az erősebb uralkodik, a gyengébet meg hátulról megkúrják.
2020. aug. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Álltalában a nagyon durva bűnözőket, és/vagy a nagyon buta embereket rakják meg.


A bekerült emberek bár bűnözők de nekik is van valamennyi erkölcsi tartásuk, még ha ez vékonyka mint egy szalmaszál.

Szóval azokat nyomják el akik mindennek a legalja, vagy a börtönhöz is hülyék és nincsen hasznuk.

2020. aug. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
10%
Be kell nézni, ki kell próbálni aztán meg tudod.
2020. aug. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Én lehúztam 2 évet tökölön. Szakmunkás suli végén voltak, amikor egy durva verekedésbe keveredtem. Hülyeség az, hogy bent megdugják az embereket, ilyesmi. Magyarországon ilyen nincs. Régen lehet volt, de már nincs. Amikor be kerülsz, van hogy be kóstolnak, de van hogy nem. Egy szinten voltam bent a rokonommal, egyszer találkoztunk, ez még az elején volt. Ő már bent volt akkor 2 éve, és mondta nekem, hogy maximum mikor bekerül valaki akkor szavakkal mondják neki hogy meg basszák, stb, és hogy erre hogy reagál akkor jön le hogy csicska lesz-e, vagy sem. Ha kiáll magáért,akkor nyílván nem. Vannak akiket be sem kóstolnak, mivel látják rajtuk hogy jó gyerek. Nem köpi be a másikat, stb.
2020. aug. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!