Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit üzennél az exednek itt és...

Mit üzennél az exednek itt és most?

Figyelt kérdés
Természetesen inkognítóban.Hátha magára ismer itt valaki😁
2020. aug. 21. 23:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
66%
Azt, hogy Eboué hpv-s. :D
2020. aug. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
56%
Azt, hogy egy jó g.cinagy pofont érdemelne.
2020. aug. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
63%
Én csak annyit mondok: emlékezzen erre a mostani viselkedésére.Ha keresi majd a miérteket.
2020. aug. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
63%
3+ Ő meg 2 pofont. Hogy ne felejtse el kivel, hogy beszél és viselkedik.Mert én nem a szokásos rüffke lábtörlői vagyok.
2020. aug. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
63%
*Mert én nem a szokásos 2 filléren megvehető rüffke lábtörlői vagyok.
2020. aug. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Amit legutoljára üzentem neki, az az volt, hogy beszéljen Anne-nel, mielőtt egy másik srác lecsap rá.


Egyetlen exem van, vele jó viszonyban váltam el, azóta nekem lett új barátom, de vele is szoktam beszélni. Most éppen segítek őt összehozni egy másik lánnyal (Anne), mert tudjuk, hogy velem miért nem volt hosszútávon működőképes, viszont ezzel a lánnyal tökéletesek lennének, csak éppen mindkét fél félénk.

2020. aug. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
87%
Semmit, nem társalgok képzeletbeli személyekkel. (24/F/szűz/randiszűz)
2020. aug. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
67%

Dögölj meg te mocskos, koszos, retkes anyuci pici fia! :)

Kb ennyit üzennék neki, bár kétlem, hogy itt van, mert még egy laptopot sem tud bekapcsolni az anyja nélkül.

2020. aug. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
63%
Nyiljon fel a szemed, kivel vagy együtt. Kb mostantol.
2020. aug. 22. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
63%
Azt hogy kapja vissza a sorstól amit velem tett , nem sajnáltam rá időt energiát és pénzt áldozni , amit ő nem is értékelt de tudom hogy azzal hogy szétmentünk csak magával b*szott ki , rajta kivül vannak más szép fiatal csajok akik mindez megbecsülik és normálisak is , ő viszont nem fog találni még egy ilyen h*lyét mint én aki ennyi mindent megtesz érte
2020. aug. 22. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!